Taco Hemingway - najlepsze kawałki w innych aranżacjach. Raper powinien to zobaczyć!

2020-02-17 15:40 MK
Taco Hemingway
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Ma na swoim koncie setki tysięcy sprzedanych płyt oraz wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym. Taco Hemingway, bo o nim mowa, to bez cienia wątpliwości, jeden z najbardziej uznanych i najpopularniejszych aktualnie polskich raperów. Na kanale utalentowanej Sandry Rugały pojawił się kolejny przygotowany przez nią miks hitów. Tym razem, youtuberka skupiła się właśnie na twórczości Taco. Efekt? Zniewalający! Sprawdź na ESKA.pl.

Najlepsze kawałki Taco Hemingwaya w wykonaniu Sandry Rugały to coś, co koniecznie musicie zobaczyć! Raper, który w 2011 roku rozpoczął swoją przygodę z muzyką od nagrywania anglojęzycznych mixtapeów, w zaledwie kilka lat stał się jednym z najważniejszych graczy na polskiej scenie hip-hopowej. Albumy takie, jak Marmur, Cafe Belga czy Soma 0,5 mg, będący efektem współpracy z Quebonafide pod szyldem Taconafide, w szybkim tempie uzyskały status platynowych, a pochodzące z nich numery wygenerowały miliony odtworzeń w serwisie YouTube.

Wybrać jeden ulubiony kawałek z dyskografii Taco Hemingwaya to trudne zadanie. Sandra Rugała, o której wielokrotnie mogliście czytać już na ESKA.pl, postanowiła się nie ograniczać i stworzyć kolejny miks dedykowany konkretnemu artyście. W pierwszym odcinku swojej nowej serii, młoda artystka skupiła się na twórczości Dawida Podsiadło. Wówczas wzięła pod uwagę jednak jego największe hity. Teraz, Sandra Rugała nagrała miks, jej zdaniem, najlepszych numerów z bogatego katalogu Taco.

Taco Hemingway - kawałki rapera w wykonaniu dziewczyny

Sandra Rugała jest jedną z najciekawszych wokalistek, które dzielą się swoim talentem wokalnym na YouTubie. Dziewczyna posiada już 111 tysięcy subskrypcji, a każdy z jej filmików wywołuje lawinę pozytywnych komentarzy! Nie ma się co dziwić, poza dobrym głosem, wokalistka zaskakuje również aranżacjami poszczególnych piosenek.

Projekt THE BEST OF: Taco Hemingway również spotkał się ze świetnym odbiorem ze strony internautów. - Życzę, aby Hemingway to zobaczył - napisał jeden z widzów. Ten komentarz mówi chyba wszystko! Wyjątkowego miksu możecie posłuchać poniżej.

Najnowsze