Juice WRLD w Polsce rozkręcił grubą imprezę. "Łzy same lecą" - fani wspominają koncert

2019-12-08 19:57 RW
Juice WRLD w Polsce rozkręcił grubą imprezę. Fani wspominają koncert: Łzy same lecą
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Juice WRLD w Polsce rozkręcił grubą imprezę. Fani wspominają koncert: "Łzy same lecą"

Juice WRLD nie żyje - smutną wiadomość przekazaliśmy w niedzielę, 8 grudnia. Jeden z najzdolniejszych, najszybciej rozwijających się raperów młodego pokolenia miał zaledwie 21 lat. Artysta zasłynął głównie za sprawą megahitu Lucid Dreams. Między innymi właśnie ten numer wykonał podczas pierwszego i jak się teraz okazało - ostatniego - występu w naszym kraju. Koncert Juice WRLD z wielkim sentymentem wspominamy na ESKA.pl

Juice WRLD w Polsce udowodnił wielu osobom, że jest jednym z najzdolniejszych raperów młodego pokolenia. Jego wyróżniający się styl rapowania spotkał się ze uznaniem ekspertów i słuchaczy hip-hopu na całym świecie. Najlepiej widać do po sukcesie, jaki osiągnął z megahitem Lucid Dreams, opartym na samplu legendarnego przeboju Shape Of My Heart, Stinga. Zdecydowanie obecny rok był dla niego przełomowy, a wszystko po serii wydarzeń w jego życiu, które miały miejsce pod koniec 2018 i na początku 2019 roku. Jarad Anthony Higgins, bo tak naprawdę nazywał się utalentowany raper urodzony w Chicago, wspólnie ze swoim przyjacielem, znanym jako Ski Mask the Slump God, wypuścił wspólny mixtape o nazwie Evil Twins. Duet ogłosił jednocześnie trasę koncertową obejmującą 30 koncertów w Ameryce Północnej. Trzy miesiące później zapowiedział wydanie drugiego studyjnego albumu Death Race for Love i jednocześnie poinformował, że wyruszy w trasę koncertową The Nicki Wrld wraz z Nicki Minaj. Zaplanowano 22 występy, z czego druga na koncertowej mapie znalazła się Łódź, a dokładniej Atlas Arena. 24 lutego 2019 w roli artysty, który otworzył wydarzenie, pojawił się Smolasty.

Nic nie zapowiadało tej tragedii. Tym bardziej, że Juice WRLD przed śmiercią udostępnił zdjęcie z urodzin, które obchodził 2 grudnia.

Juice WRLD w Polsce - koncert Łódź 24.02.2019

Juice WRLD w Polsce dał kilkunastominutowy występ, a wszystko dlatego, że był gościem specjalnym na trasie koncertowej Nicki Minaj. Wszedł na scenę  w środku koncertu po to, by artystka mogła się przygotować do kolejnej części swojego show. Rozbujał publiczność wykonując utwory: Armed And Dangerous, Black & White, Legends. Największe show zrobił jednak wykonując swój największy hit Lucid Dreams. 

Po koncercie pojawiły się komentarze, że raper powinien jak najszybciej powrócić do naszego kraju, bo energia jaką przekazał była ogromna. Nikt wówczas nie wiedział, że pierwszy koncert Juice WRLD będzie jednocześnie jego ostatnim w naszym kraju.

20-letni Juice WRLD rozpoczynał swoją karierę na platformie SoundCloud. Po sukcesie klipu All Girls Are The Samepodpisał kontrakt z Interscope Records, a niedługo później zaprezentował singiel Lucid Dreams, który stał się światowym hitem. 

Juice WRLD debiutował w maju 2018 albumem Goodbye & Good Riddance, który spędził ponad 50 tygodni w zestawieniu Billboard 200 (najwyższa pozycja - #4). Singiel promujący wydawnictwo, Lucid Dreams, ma w Stanach status pięciokrotnej platyny. W 2019 raper wyruszył na wspólną trasę z Nicki Minaj, w ramach której odwiedził również Polskę.

Najnowsze