Juice WRLD nie żyje. Przyczyna śmierci 21-letniego rapera

2019-12-08 20:07 RW
Juice WRLD nie żyje. Przyczyna śmierci 21-letniego rapera
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Juice WRLD nie żyje. Przyczyna śmierci 21-letniego rapera

Juice WRLD nie żyje. Jeden z raperów młodego pokolenia, współautor wielu hitów największych popowych gwiazd, miał zaledwie 21 lat. Jaka jest przyczyna śmierci?

Juice WRLD nie żyje - bardzo smutna wiadomość zalała światowe media, 8 grudnia 2019. Nagła i niespodziewana śmierć Juice WRLD wstrząsnęła wszystkimi. Amerykański artysta uważany był za jednego z najbardziej zdolnych raperów młodego pokolenia. Tylko w tym roku koncertował wspólnie z Nicki Minaj, a na koncie miał kilka wielkich hitów. Pojawił się gościnnie w nagraniu Hate Me, Ellie Goulding, a w Radiu ESKA mogliście go poznać za sprawą megahitu Lucid Dreams, przy tworzeniu którego wykorzystał sample hitu Shape Of My Heart, Stinga. Głównie za sprawą hitu Lucid Dreams otrzymał cztery nominacje do nagród Billboard Music Awards. Zdobył jedną nagrodę, pokonując m.in. Dua Lipę, w kategorii Najlepszy Debiutant. Co się stało? Dlaczego Juice WRLD nie żyje

Juice WRLD nie żyje - przyczyny śmierci

Juice WRLD nie żyje, co potwierdziła policja w Chicago. 21-letni raper doznał nagłego ataku padaczkowego w nocy z 7 na 8 grudnia. Artysta zmarł chwilę po wyjściu z prywatnego odrzutowca. Błyskawicznie został zabrany do miejscowego szpitala, jednak nie udało się go uratować. Nie ma informacji dotyczących tego, czy zostanie wszczęte dochodzenie i sekcja zwłok. 

Zobacz: JUICE WRLD - kim był? Piosenki, kariera, życie osobiste, śmierć

Juice WRLD nie żyje - kim był?

Juice WRLD, a tak naprawdę Jarad Anthony Higgins, uważany był za jedno z największych odkryć 2019 roku. Artysta swoim bujającym hitem Lucid Dreams podbił wszystkie najważniejsze zestawienia na świecie. Zyskał sławę po wydaniu swojego debiutanckiego albumu Goodbye and Good Riddance w 2018 roku. Jego drugi krążek Death Race for Love zadebiutował na miejscu 1. na liście Billboard 200. W ciągu zaledwie dwóch lat artysta umieścił w Hot 100 hitów w Stanach Zjednoczonych aż 25 piosenek. Juice WRLD w Polsce dał niezapomniane show. Występując 24 lutego 2019 supportował Nicki Minaj. 

Juice WRLD urodził się 2 grudnia 1998 roku w Chicago. Pięć dni przed śmiercią świętował swoje urodziny z przyjaciółmi na jachcie. 

Najnowsze