INNA oczarowała swoim wdziękiem i energią! Rumuńska gwiazda zaśpiewała specjalnie dla was!

i

Autor: Inna - Live Session / Global Records / Magic Records Poland INNA oczarowała swoim wdziękiem i energią! Rumuńska gwiazda zaśpiewała specjalnie dla was!

INNA oczarowała swoim wdziękiem i energią! Rumuńska gwiazda zaśpiewała specjalnie dla was!

2020-07-27 18:57

Inna, czyli supergwiazda z Rumunii, od lat czaruje wdziękiem i głosem, w którym rozkochała słuchaczy na całym świecie Artystka, którą znacie z hitu Hot, Love, Amazing, Deja Vu, 10 Minutes, czy chociażby More Than You Friends, zagrała ekskluzywny koncert dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA! Przegapiliście? Koniecznie nadróbcie zaległości i zobaczcie go już teraz!

INNA od lat czaruje swoim wdziękiem i w każdym swoim występie emanuje pozytywną energią sprawiając jednocześnie, że jej utwory zostają w głowie na długi czas. Jeśli szukacie występu wokalistki, która przyciąga uwagę, to zdecydowanie Inna jest w ścisłej czołówce. Przekona was live session, którą artystka przygotowała dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA. W czasie blisko 10-minutowego show zaśpiewała takie utwory, jak Nobody, czy Nirvana. Supergwiazda z Rumunii wykonała również uwielbiany przez Polaków singiel Not My Baby. Jak brzmi w wersji na żywo? Przekonajcie się już teraz nadrabiając zaległości. 

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Ekskluzywnie na ESKA.pl - zagrali dla Was między innymi: Ray Dalton, Tom Gregory, NRD1 z Shanguy, Alicja Szemplińska, Jesper Jenset, Michał Szczygieł, czy chociażby król decków, Skytech. Do tego licznego grona dołączyła właśnie INNA, czyli rumuńska gwiazda, której hity królowały w Gorącej 20 Radia ESKA. 

Zobacz: Domowe Granie - przegapiłeś koncert? Nic straconego, wszystkie występy znajdziesz tutaj!

Inna w ostatnim czasie spędziła mnóstwo czasu w studio nagraniowym. Dlatego też, z myślą o swoich fanach, wypuściła utwory Nobody, Sober, czy chociażby bujające VKTM, które nagrała z Sickotoy. Inna, a tak naprawdę Elena Alexandra Apostoleanu, ma również na koncie hit Not My Baby, który pokochali polscy słuchacze.