INNA oczarowała swoim wdziękiem i energią! Rumuńska gwiazda zaśpiewała specjalnie dla was!

2020-07-27 18:57
INNA oczarowała swoim wdziękiem i energią! Rumuńska gwiazda zaśpiewała specjalnie dla was!
Autor: Inna - Live Session / Global Records / Magic Records Poland INNA oczarowała swoim wdziękiem i energią! Rumuńska gwiazda zaśpiewała specjalnie dla was!

Inna, czyli supergwiazda z Rumunii, od lat czaruje wdziękiem i głosem, w którym rozkochała słuchaczy na całym świecie Artystka, którą znacie z hitu Hot, Love, Amazing, Deja Vu, 10 Minutes, czy chociażby More Than You Friends, zagrała ekskluzywny koncert dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA! Przegapiliście? Koniecznie nadróbcie zaległości i zobaczcie go już teraz!

INNA od lat czaruje swoim wdziękiem i w każdym swoim występie emanuje pozytywną energią sprawiając jednocześnie, że jej utwory zostają w głowie na długi czas. Jeśli szukacie występu wokalistki, która przyciąga uwagę, to zdecydowanie Inna jest w ścisłej czołówce. Przekona was live session, którą artystka przygotowała dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA. W czasie blisko 10-minutowego show zaśpiewała takie utwory, jak Nobody, czy Nirvana. Supergwiazda z Rumunii wykonała również uwielbiany przez Polaków singiel Not My Baby. Jak brzmi w wersji na żywo? Przekonajcie się już teraz nadrabiając zaległości. 

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Ekskluzywnie na ESKA.pl - zagrali dla Was między innymi: Ray Dalton, Tom Gregory, NRD1 z Shanguy, Alicja Szemplińska, Jesper Jenset, Michał Szczygieł, czy chociażby król decków, Skytech. Do tego licznego grona dołączyła właśnie INNA, czyli rumuńska gwiazda, której hity królowały w Gorącej 20 Radia ESKA. 

Zobacz: Domowe Granie - przegapiłeś koncert? Nic straconego, wszystkie występy znajdziesz tutaj!

Inna w ostatnim czasie spędziła mnóstwo czasu w studio nagraniowym. Dlatego też, z myślą o swoich fanach, wypuściła utwory Nobody, Sober, czy chociażby bujające VKTM, które nagrała z Sickotoy. Inna, a tak naprawdę Elena Alexandra Apostoleanu, ma również na koncie hit Not My Baby, który pokochali polscy słuchacze. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze