Inna olśniewa w teledysku Not My Baby! To wideo na miarę Love, Amazing i Hot!

2020-05-18 13:16 EK
Inna olśniewa w teledysku Not My Baby! To wideo na miarę Love, Amazing i Hot!
Autor: screen z YouTube/INNA Inna olśniewa w teledysku Not My Baby! To wideo na miarę Love, Amazing i Hot!

Inna zaskoczyła wszystkich słuchaczy swoją muzyczną nowością! Kolorowy klip już osiągnął spore wyniki w serwisie YouTube, co świadczy tylko o jednym - że musi być super. Na ESKA.pl dowiecie się więcej ciekawych informacji oraz obejrzycie teledysk do kawałka Not My Baby.

Inna olśniewa w teledysku Not My Baby! To wideo na miarę Love, Amazing i Hot! To z pewnością ucieszy niejednego fana pięknej wokalistki. Inna, a właściwie to Elena Alexandra Apostoleanu jest bardzo popularną, rumuńską piosenkarką na całym świecie. Artystka dobrze czuje się w klimatach muzyki dance oraz eurodance i właśnie o takim charakterze tworzy swoje kawałki. Jej pierwszy singel pt. Hot został wyprodukowany w 2008 roku. Rok później Inna pojawiła się w Polsce na Sopot Hit Festiwal, a kawałek zajął wtedy drugie miejsce w konkursie na zagraniczny hit lata. Artystka dwukrotnie otrzymała nagrodę w kategorii najlepszy artysta Rumunii i Mołdawii podczas gali European Music Awards organizowanym przez kanał MTV.

Nie tak dawno Inna zaskoczyła swoich fanów animowanym teledyskiem do najnowszego singla Not My Baby. Teraz wokalistka prezentuje oficjalny klip pełny imponujących zdjęć i modowych stylizacji! Zobaczcie go poniżej.

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 138! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 26.04.2020

Nowości muzyczne 2020: Inna - Not My Baby

Inna powraca do gatunku, za który pokochali ją fani na całym świecie. Not My Baby, to energetyczny kawałek w stylu EDM. EDM to moja miłość na zawsze! Słuchajcie Not My Baby i bądźcie zdrowi! - mówi Inna. Oficjalny teledysk do singla Not My Baby wyreżyserował Bogdan Păun, za kamerą stanął Alexandru Mureșan. Jak na Inną przystało teledysk to produkcja na najwyższym poziomie. Not My Baby jest pełen imponujących zdjęć i najmodniejszych stylizacji! Klip został odtworzony już 1,5 mln razy!

Najnowsze