Gramy dla Śląska - kto wystąpi podczas koncertu 4 lipca?

2020-07-04 18:15 EK
Gramy dla Śląska
Autor: Materiały Prasowe: Telewizja Polsat Gramy dla Śląska

Gramy dla Śląska to koncert, który będzie obfitował w optymistyczne przesłanie, a także przyniesie wiele nadziei. To bardzo ważne wartości dla mieszkańców Śląska, dlatego warto włączyć 4 lipca Telewizję Polsat i wspólnie wesprzeć Śląsk. Kto wystąpi podczas koncertu? O której godzinie się odbędzie? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl.

Gramy dla Śląska to nadzwyczajny koncert, którego emisja odbędzie się na antenie Telewizji Polsat! Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia - wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk. Podczas tego muzycznego wydarzenia zaśpiewają i zagrają artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba. Będą to między innymi: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek, Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, Sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków tak bardzo, że jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów.

Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk - Ślązak z Kabaretu Młodych Panów, którego nie trzeba przedstawiać.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koncert Gramy dla Śląska - data i godzina

Wydarzenie muzyczne Gramy dla Śląska odbędzie się w sobotę 4 lipca 2020, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat. Tym koncertem organizatorzy chcą zatrzymać falę hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić JEDNOŚĆ, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach. Plejada gwiazd, które przyjęły zaproszenie do udziału w tym nadzwyczajnym koncercie, gwarantuje dobrą rozrywkę. Przygotowania do tego wydarzenia śledźcie, wchodząc na: oficjalną stronę internetową Telewizji POLSAT lub na Facebooku czy też Instagramie stacji.

Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski. Poniżej możecie zobaczyć galerię ze zdjęciami artystów, którzy pojawią się na scenie.

Najnowsze