Fryderyki

i

Autor: AKPA

Fryderyki 2023 - kiedy i gdzie są? Data, miasto, bilety

2023-03-17 10:42

Gala Fryderyki 2023 zbliża się wielkimi krokami. Oficjalnie poznaliśmy wszystkie kluczowe informacje dotyczące ceremonii wręczenia najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Impreza ponownie odbędzie się z udziałem publiczności, jednak w innym niż dotychczas miejscu. Poznajcie wszystkie szczegóły, takie jak data, miasto i sprzedaż biletów.

Fryderyki 2023 - kiedy i w jakim mieście zostaną rozdane najważniejsze statuetki polskiego przemysłu muzycznego? Te informacje są kluczowe dla wszystkich fanów polskiej muzyki, którzy chcieliby przeżyć to wyjątkowe wydarzenie na żywo. Na przestrzeni lat gala rozdania Fryderyków przeszła wiele zmian, a jedną z najważniejszych było umożliwienie publiczności uczestnictwo w niej. Od 2019 roku, oprócz nominowanych artystów i gości, w imprezie mogą brać udział również ich fani. Mimo że nieznane są jeszcze nominacje do Fryderyków 2023, oficjalnie poznaliśmy już wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu samej gali. Statuetki zostaną wręczone polskim wykonawcom nie w Szczecinie, jak w 2021 i 2022 roku, a w Gliwicach. Sprzedaż biletów na wydarzenie już wystartowała.

Zagraniczna trenerka wokalu miażdży Blankę. Nie wróży jej dobrej pozycji na Eurowizji!

Ralph Kaminski o Fryderykach i pocałunku z Krzysztofem Zalewskim

Fryderyki 2023 - kiedy są?

Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, w trakcie której poznamy laureatów w kategoriach pop, alternatywa czy hip-hop, została zaplanowana na sobotę, 22 kwietnia 2023 roku.

Fryderyki 2023 - gdzie?

Poprzednie edycje gali rozdania nagród muzycznych Fryderyk miały miejsce w Szczecinie. Po czterech latach impreza powraca na Śląsk, jednak nie do Katowic, jak w 2019 roku, a do Gliwic.

Fryderyki 2023 - bilety

Fani muzyki ponownie będą mogli uczestniczyć w gali rozdania najważniejszych nagród polskiej branży fonograficznej. Bilety w cenie 108 złotych są już dostępne za pośrednictwem strony Ticketmaster.

Fryderyki 2023 - kto wystąpi?

Wydarzenie uświetnią topowe polskie gwiazdy. Wśród nich:

  • T-Love
  • Behemoth
  • Mrozu
  • Smolasty
  • Julia Wieniawa
  • Sara James
  • Szczyl
Sonda
Śledzisz gale rozdania nagród muzycznych Fryderyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE