Blanka

i

Autor: AKPA // YouTube/Honest Vocal Coach Honest Vocal Coach ocenia występ Blanki

Zagraniczna trenerka wokalu miażdży Blankę. Nie wróży jej dobrej pozycji na Eurowizji!

2023-03-16 13:13

Znana w sieci jako Honest Vocal Coach nauczycielka śpiewu wzięła na warsztat występ Blanki z preselekcji do Eurowizji 2023. W przeciwieństwie do Gosi Sacały ekspertka nie szczędziła słów krytyki względem debiutującej na polskiej scenie piosenkarki. Choć, jak twierdzi, utworowi Solo nie można odmówić przebojowości, 23-latka ma jeszcze przed sobą wiele pracy.

To Blanka z piosenką Solo będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji 2023. Debiutująca na polskiej scenie muzycznej wokalistka wygrała krajowe preselekcje, uzyskując najwięcej punktów ze wszystkich biorących w nich udział uczestników. Młoda artystka nie może jednak liczyć na moc wsparcia ze strony eurowizyjnych fanów, którzy na zwycięzcę eliminacji typowali Janna. W sieci pojawiła się nawet petycja zachęcająca Blankę do zrezygnowania z udziału w międzynarodowym konkursie. Wykonawczyni Solo nie zamierza jednak rezygnować, choć, jak przyznała, taka myśl przemknęła jej przez głowę. 23-latka chce udowodnić, że zasłużyła na bilet do Liverpoolu i godnie reprezentować nasz kraj. Po Gosi Sacale, popularnej trenerce wokalnej z Polski, na temat umiejętności Blanki wypowiedziała się pochodząca z Wielkiej Brytanii Georgina, znana użytkownikom sieci jako Honest Vocal Coach. Nauczycielka śpiewu wskazała na szereg niedociągnięć.

Jann i Blanka w jednej piosence. Zaskakujący mix robi furorę!

Viki Gabor chce na dorosłą Eurowizję? Chciałaby odnieść sukces jak Maneskin!

Trenerka wokalu o Blance

Honest Vocal Coach jest znana użytkownikom YouTube'a. Georgina regularnie ocenia i analizuje występy światowych, jak i lokalnych gwiazd, o których istnieniu informują ją fani jej kanału. Tym razem trenerka wokalna wzięła na tapet występ Blanki z polskich preselekcji do Eurowizji. Młodej artystce mocno się dostało!

Jestem trenerką wokalną i to moja praca. Wokale są słabiutkie, bardzo przeciętne. To nawet nie piosenka, a raczej mówione kwestie. Choreografia nie wnosi nic nowego, widzieliśmy to wiele razy. Kostiumy też nie przyciągają. Jedyne, co może sprawić, że wrócę do tej piosenki, to refren. Jest bardzo chwytliwy. Poza tym nie ma nic wyjątkowego w tym utworze. Nie sądzę, by jakoś dobrze sobie poradziła, ale jak wiecie, wiele razy się myliłam - podsumowała występ Blanki Georgina.

Wokalistka ma jeszcze dwa miesiące, by podszkolić swój wokal. Jak sama zapowiadała, już po wygranej wzięła się ostro do pracy.

Sonda
Czy trzymasz kciuki za Blankę na Eurowizji 2023?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE