Sound’n’Grace

i

Autor: Grzegorz Banaszak/REPORTER/East News Sound’n’Grace

French Touch 2020 - kto wystąpi 18 października? [GWIAZDY]

2020-10-15 11:10

Już w najbliższą niedzielę 18 października na wielu widzów czeka prawdziwa uczta dla oka i ucha! TVN pokaże transmisję z uroczystej gali Show French Touch. Wyjątkowe widowisko zakończy trwającą od kilku miesięcy akcję French Touch, której celem jest zachęcenie Polaków do odkrywania francuskiej kultury, mody, kuchni i lokalnych produktów. Kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia? Zaśpiewają dla was wielkie gwiazdy!

French Touch 2020 - kto wystąpi 18 października? TVN po raz kolejny wspiera relacje polsko-francuskie, będąc partnerem medialnym wyjątkowej akcji French Touch. W ramach wydarzenia, od czerwca do października, odbywa się szereg działań promocyjnych, dzięki którym Polacy poznają uroki kultury, a także styl życia naszych przyjaciół znad Sekwany. Ukoronowaniem akcji jest gala Show French Touch, która w tym roku odbędzie się 17 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Dzień później w niedzielę 18 października, widzowie będą mogli obejrzeć transmisję imprezy na antenie TVN. Muzyczne wydarzenie French Touch na stałe wpisało się już do kalendarza jesiennych wydarzeń w Warszawie. Kto tym razem wystąpi na scenie i rozgrzeje widzów przed telewizorami?

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

French Touch 2020 - kto wystąpi?

Show French Touch wrócił do Polski. Szósta edycja akcji cieszy się sporą popularnością. Kto wystąpi na scenie 18 października? Na widzów czekają spore emocje! Wśród francuskich artystów zobaczymy: Zaz, nazywana współczesną Edith Piaf oraz Pascal Obispo, niezwykle utalentowany kompozytor i wokalista. Młode pokolenie artystów znad Sekawny będzie reprezentował zespół Shanguy, umiejętnie łączący różne nurty muzyczne od folkloru do elektroniki. Pokaz umiejętności wirtuozerskich dadzą siostry Camille & Julie Berthollet. Na scenie wystąpią również artyści w hołdzie legendarnej francuskiej parze - Michelowi Berger i France Gall, którzy razem stworzyli ponad 250 hitów list przebojów w latach 70’ i 80’.

Wisienką na torcie dla polskich fanów będą występy naszych rodowitych gwiazd, którzy zmierzą się z francuskim repertuarem. Będą to między innymi:

  • Cleo
  • Alicja Szemplińska
  • zespoł Sound’n’Grace