Festiwal Trapeton Summer Bash Poland 2021 - co to za wydarzenie i kiedy się odbędzie?

2021-01-22 13:10
koncert
Autor: Pawel Skraba/REPORTER/EastNews

Pierwszy festiwal w Polsce poświęcony muzyce latynoskiej już niedługo! Festiwal Trapeton Summer Bash Poland to wydarzenie, które będzie przepełnione emocjami i oczywiście dobrymi brzmieniami. Kiedy i gdzie się odbędzie? Wszystkie ważne szczegóły na ten temat, poznacie poniżej.

Spis treści

 1. Trapeton Summer Bash Poland 2021 - DATA
 2. Trapeton Summer Bash Poland 2021 - BILETY
 3. Trapeton Summer Bash Poland 2021 - GWIAZDY

Festiwal Trapeton Summer Bash Poland 2021 - co to za wydarzenie i kiedy się odbędzie? To ciekawi każdego, kto spotkał się z ta nazwą. Trapeton Summer Bash Poland to festiwal poświęcony w stu procentach muzyce latynoskiej. To nie tylko promocja dobrych brzmień, ale także latynoskiej kultury. Już niebawem, kiedy temperatura na termometrach będzie bardzo sprzyjająca, a słońce będzie dawać nam dobrą energię, usłyszymy najlepszą muzykę. Latynoskie brzmienia będą leciały na jednej z nadmorskich plaż w Trójmieście. Na ten moment czeka chyba każdy! Tym bardziej, że pandemia koronawirusa dała każdemu mocno w kość.

Każdy kto tęskni za festiwalami już niebawem będzie mógł wziąć udział w największej, kolorowej imprezie w naszym kraju. Trapeton Summer Bash Poland zbliża się wielkimi krokami, dlatego upewnijcie się, jakie atrakcje czekają na wszystkich zainteresowanych. Nie zabraknie znanych, światowych nazwisk, a także innych niespodzianek. Kiedy odbędzie się Trapeton Summer Bash Poland? Czy bilety są już do kupienia? Ko wystąpi na festiwalu muzyki latynoskiej? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Trapeton Summer Bash Poland 2021 - DATA

Festiwal Trapeton Summer Bash Poland 2021 odbędzie się w 2021 roku w Gdańsku. Muzyczne wydarzenie będzie miało miejsce latem, w dniach 8-10 lipca. Nadmorskie miasto zmieni się w miejsce pełne wrażeń i dobrych, latynoskich brzmień. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę do białego rana na specjalnym obiekcie, który stanie na plaży na Stogach.

Trapeton Summer Bash Poland 2021 - BILETY

Kiedy ruszy sprzedaż biletów na Festiwal Trapeton Summer Bash Poland 2021? Póki co organizatorzy nie podali dokładnej daty. Śledźcie uważnie ich stronę internetową trapeton.pl i social media, a na pewno nie przegapicie tej okazji.

Trapeton Summer Bash Poland 2021 - GWIAZDY

Kto wystąpi podczas Trapeton Summer Bash Poland 2021? Te nazwiska robią wrażenie! Między innymi będą to:

 • Maluma
 • Ir Sais
 • Natti Natasha
 • Sebastian Yatra
 • Bad Bunny
 • Abraham Mateo
 • Loco Escrito
 • duet Gente De Zona
Najnowsze