Martirenti 8 lat temu debiutowała w telewizji. Zagrała rolę w serialu dla młodzieży - ale się zmieniła!

2021-01-22 10:35 Ewelina Kulasza
Fame czy Shame - UCZESTNICY. Kto pojawi się w nowym show? [GALERIA]
Autor: Materiały Prasowe/TVN Discovery Polska Marta Rentel

Marta Rentel znana jest w sieci pod pseudonimem Martirenti. To prawdziwa internetowa celebrytka, która zasłynęła na TikToku, a później wystąpiła w show Fame czy Shame. Po programie wciąż śmiga w social mediach, ale jak się okazuje... 8 lat temu wystąpiła w telewizji. Nie uwierzycie jak bardzo się zmieniła!

Martirenti to tak naprawdę Marta Rentel. Influencerka dała się poznać internautom na TikToku, Instagramie, a także w reality show Fame czy Shame. Tam właśnie narodziła się miłość między nią, a Michałem Gałą, którego możecie kojarzyć z Top Model, a także z Teamu X. Następnie mogliśmy oglądać debiut Martirenti w oktagonie podczas siódmej gali Fame MMA. Dziewczyna zmierzyła się wtedy z Martą Linkiewicz i niestety przegrała walkę. Choć stało się, jak się stało, Marti otrzymała ogromne wsparcie od swoich fanów. Wciąż jest aktywna w sieci i zamieszkała teraz ze swoim chłopakiem Michałem, Czarkiem i Fanką, tworząc nową, a zarazem zgraną ekipę.

Mało kto wie, ale Marta Rentel zanim stała się sławną TikTokerką wystąpiła w telewizji. Celebrytka ma na swoim koncie udział w serialu dla młodzieży, w którym zagrała jedną z głównych ról. 8 lat temu wyglądała całkiem inaczej, dlatego nie uwierzycie, jak bardzo się zmieniła!

Martirenti - rola w serialu Szkoła Życia

W 2013 roku Marta Rentel zagrała główną rolę w serialu paradokumentalnym Szkoła Życia. Emitowany był on na TVP2 i pokazywał problemy, z którymi młodzież zmaga się w szkole. Marta choć wyznała, że teraz bardzo się tego wstydzi, to kiedyś zanim pracowała w social mediach, łapała się każdej pracy, aby zarobić jakieś pieniążki. Co ciekawe, za rolę w serialu Szkoła Życia otrzymała 380 zł. Jeśli chcecie zobaczyć, jak Martirenti poradziła sobie w roli aktorki, koniecznie obejrzyjcie wideo poniżej. Będziecie w szoku, jak bardzo zmieniła się influencerka na przestrzeni kilku lat.

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!
Najnowsze