FEST Festival 2023 - DATA, MIEJSCE, LINEUP, BILETY. Kiedy kolejna edycja imprezy?

2022-08-16 15:30
FEST FESTIVAL 2022 - ESKA
Autor: Radio ESKA

Kilka scen, a na nich najpopularniejsi artyści z Polscy i z zagranicy, same hity i dziesiątki tysięcy fanów spragnionych muzyki na żywo - to wszystko, a nawet więcej, znajdziecie na FEST Festival. Organizatorzy letniego festiwalu muzycznego nie zwalniają i prezentują szczegóły dotyczące jego kolejnej odsłony. Gdzie i kiedy FEST Festival 2023?

Spis treści

  1. FEST Festival 2023 - data
  2. FEST Festival 2023 - miejsce
  3. FEST Festival 2022 - lineup
  4. FEST Festival 2023 - bilety

FEST Festival 2023 - data, miejsce i line-up to trzy podstawowe informacje, których festiwalowicze szukają najczęściej. Gdzie odbędzie się kolejna edycja festiwalu? Od kiedy do kiedy będzie trwać? Kto wystąpi na FEST Festival 2023? Te pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Zakończona 13 sierpnia 2022 roku 3. odsłona imprezy zachwyciła dziesiątki tysięcy fanów, którzy przyjechali do Chorzowa z całej Polski, by wspólnie oddać się zabawie do największych hitów z Polski i z zagranicy. Przed publicznością zaprezentowali się między innymi: The Chainsmokers, Stromae oraz Sanah i Quebonafide. Oficjalnie wiadomo już, że to nie koniec FEST Festival. Wydarzenie powraca w 2023 roku! Sprawdźcie, co już wiemy.

Sanah spełniła jedno z największych marzeń! To nagranie chwyta za serce

Margaret FEST Festival 2022

FEST Festival 2023 - data

To już pewne! FEST Festival powraca w przyszłym roku i jak gwarantują organizatorzy, na festiwalowiczów czeka jeszcze więcej atrakcji. Przyszłoroczna edycja festiwalu została zaplanowana w dniach 9-13 sierpnia 2023 roku.

FEST Festival 2023 - miejsce

Gdzie odbędzie się FEST Festival 2023? Jak widać, organizatorzy pokochali Park Śląski w Chorzowie. Kolejna edycja imprezy odbędzie się dokładnie w tym samym miejscu, co jej trzy poprzednie odsłony.

FEST Festival 2022 - lineup

Internautów oczywiście najbardziej interesuje, kto wystąpi na Feście. Na ten moment line-up FEST Festival pozostaje nieznany. Nazwiska pierwszych artystów poznamy dopiero za jakiś czas. Warto zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne szczegóły.

FEST Festival 2023 - bilety

Gdy tylko bilety na Festa pojawią się w sprzedaży, poinformujemy was o tym. Zapewne można spodziewać się tzw. EARLY TICKETS, czyli karnetów w niższych cenach dla pierwszych osób, które zdecydują się na ich zakup.

Sonda
Wybierasz się na FEST Festival 2023?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze