Sanah spełniła jedno z największych marzeń! To nagranie chwyta za serce

2022-08-16 14:33
Sanah
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Tego koncertu fani Sanah długo nie zapomną. Nie zapomni go też ona sama. Artystka wystąpiła jako jedna z gwiazd odbywającego się w Chorzowie FEST Festivalu, gdzie zdominowała scenę główną, wykonując nie tylko swoje największe hity, ale również spełniając wielkie marzenie. O zaśpiewaniu z tym muzykiem marzyła od dawna!

FEST Festival 2022 już za nami. Park Śląski w Chorzowie po raz kolejny zamienił się w samo centrum muzycznych wydarzeń, a na specjalnie wybudowanych scenach zaprezentowali się najpopularniejsi artyści z Polski i z zagranicy. Niekwestionowaną królową wieczoru była oczywiście Sanah, której piosenki od 2020 roku podbijają listy przebojów w całym kraju. Nic dziwnego zatem, że piosenkarka została poproszona przez organizatorów o wystąpienie na scenie głównej. W trakcie trwającego ponad godzinę show artystka wykonała swoje największe hity, piosenki z albumu Uczta oraz zaprosiła na scenę legendarnego Felicjana Andrzejczaka. Muzycy wspólnie wykonali nieśmiertelny hit Jolka, Jolka, porywając cały tłum. Niekryjący wzruszenie pan Felicjan pochwalił się nagraniem w mediach społecznościowych, a Sanah zostawiła mu miłą wiadomość w komentarzu.

Sanah zaliczyła wpadkę na scenie. Jej reakcja? Bezcenna

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah spełniła marzenie

Sanah ponownie spełniła marzenie. Artystka, która jakiś czas temu zaprosiła muzycznych idoli na płytę Uczta, tym razem wystąpiła z samym Felicjanem Andrzejczakiem, wokalistą Budki Suflera. Artyści zaśpiewali wspólnie ponadczasowy utwór Jolka, Jolka, a nagranie z koncertu wręcz chwyta za serce. 

Jolka i kolejne pokolenia! Nie zapomnę tej chwili. Dziękuje Zuziu sanah za zaproszenie - napisał na swoim Facebooku Felicjan.

Panie Felicjanie, dziękuję za spełnienie mojego marzenia - odpisała mu artystka.

Wokalista nie krył swojego zachwytu jej talentem.

Jesteś wspaniała, wrażliwa, dobra i utalentowana. Dobro i miłość zawsze zwycięży. Dzięki Twojemu zaproszeniu, pięknie połączyliśmy pokolenia. Jestem szczęśliwy. Jeszcze raz z całego serca dziękuję. Dziękuję też wszystkim przed sceną - Twoim wspaniałym fanom - za to, że tak pięknie mnie przyjęli. Wszystkiego dobrego🌹🌹🌹❤❤❤❤ - napisał.

Zobaczcie ten wyjątkowy występ jeszcze raz. Magia, prawda?

Sonda
Podoba Ci się utwór "Jolka, Jolka pamiętasz" w wykonaniu sanah i Felicjana Andrzejczaka?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze