Ewa Farna na koncercie ze specjalnym gościem. Rozczulający widok!

2022-07-20 12:56
Ewa Farna
Autor: WBF

Koncerty Ewy Farnej to coś, na co jej fani czekają z niecierpliwością. Gwiazda, w ostatnim czasie, poświęciła się rodzinie i wychowaniu dzieci. Po drugim porodzie zrobiła sobie przerwę od zawodowych obowiązków. Jednak teraz, kiedy jej córka ma już kilka miesięcy, Farna postanowiła wrócić na scenę. W Polanicy-Zdroju pojawiła się na koncercie ze specjalnym gościem!

Ewa Farna wraca do koncertowania. Fani artystki coraz częściej mogą usłyszeć ją na żywo i zobaczyć na scenie. Wcześniej, po tym jak urodziła córkę, postanowiła poświęcić swój czas na wychowywanie dzieci i obowiązki domowe. Ewa Farna urodziła Ellę na początku marca, a jej mama dopiero niedawno zdecydowała się powrócić na scenę. Sympatycy artystki są z tego powodu zachwyceni! Tym bardziej, że każdy koncert Farnej lub jej gościnny występ wzbudza ogromne emocje. Na koncercie w Polanicy-Zdroju pojawiła się z wyjątkowym gościem, który potrafi rozczulić najtwardsze serca.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna - dzieci

Ciąża Ewy Farnej została ogłoszona w bardzo oryginalny sposób, ponieważ razem z informacją o premierze nowej płyty. Podkreśliła, że to dla niej dwa bardzo ważne wydarzenia. Artystka relacjonowała przygotowania do porodu i to, jak znosi ciążę. Po tym, jak jej córka Ella przyszła na świat Ewa zrobiła sobie przerwę od zawodowych obowiązków. Jednak przyszedł moment, w którym fani widzą ją coraz częściej na scenie. Ella to drugie dziecko Ewy Farnej i jej męża - Martina Chobota. W 2019 roku na świecie pojawił się ich synek Artur. Jednak po jego narodzinach wokalistka bardzo szybko wróciła na scenę.

Ewa Farna URODZIŁA. Podzieliła się wzruszającym wpisem

Ewa Farna - koncert

Koncerty Ewy Farnej cieszą się dużą frekwencją. Artystka wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej muzyka i możliwość spotkania z fanami. Dlatego postanowiła wrócić na scenę. Jednak gwiazda nie rozstaje się z czteromiesięczną córką. Ella towarzyszy jej niemal podczas wszystkich koncertów. Szykując się na koncert w Polanicy-Zdroju całą uwagę skradła jej córeczka. I to do tego stopnia, że Ewa, by zacząć występ o czasie, przebrała się i zrobiła makijaż w kilka minut!

A przed? Tak to wyglądało o 20:00, jeszcze nie zdążyłam się przebrać i zrobić makijażu. Potem się wyrobiłam w dziesięć minut. Ale tu... Cisza przed burzą - napisała artystka.

Instagram Ewy Farnej oszalał po tym, jak udostępniła zdjęcie ze swoją córką. Na zdjęciu widzimy artystkę, która czule przytula malutką Ellę. Z fotografii bije ogrom matczynej miłości!

Ekspertka od głosu: ta polska wokalistka śpiewa lepiej niż Adele

Ewa Farna - kariera

Kariera Ewy Farnej rozpoczęła się bardzo wcześnie. Pierwsze sukcesy odniosła jako nastolatka zostając laureatką Europejskiego Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu. Jej talent dostrzegł Leszek Wronka, z którym rozpoczęła pracę nad swoimi pierwszymi utworami. W międzyczasie wzięła udział w programie Szansa na Sukces, który wygrała. Następnie szturmem wkroczyła na polski i czeski rynek muzyczny.

Ewa Farna z córką
Autor: Instagram/ewa_farna93
Sonda
Ewa Farna - lubisz jej twórczość?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze