Ewa Farna

i

Autor: WBF

Ewa Farna URODZIŁA. Podzieliła się wzruszającym wpisem

2022-03-09 10:11

Ewa Farna przekazała bardzo dobrą nowinę. Od tygodni polskie media bacznie śledziły ciążę popularnej piosenkarki W środę 9 marca 2022 roku na jej Instagramie pojawiła się informacja, że na świecie już pojawiła się jej córeczka. Gwiazda dodała poruszający i bardzo aktualny wpis. Zdradziła także imię dziewczynki.

Ewa Farna to jedna z najbardziej lubianych piosenkarek przez polskich internautów, a więc nie ma nic dziwnego w tym, że fani z ciekawością śledzili jej ciążę. O tym, że spodziewa się dziecka, gwiazda poinformowała w listopadzie 2021 roku. Od tamtej pory Ewa relacjonowała, jak znosi ciążę i jej fani wyczekiwali dnia, kiedy na świecie pojawi się jej nowe dziecko. 9 marca piosenkarka poinformowała, że jej córeczka jest już na świecie i nawiązała do trudnej sytuacji na świecie. - Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko #makekidsnowar - napisała Ewa i dodała zdjęcie, na którym trzyma w ramionach dziewczynkę, która nosi imię Ella.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Farna osiągnęła niesamowity sukces. Fani ślą ogromne gratulacje!

Ewa Farna z nową płytą w Radiu ESKA

Ewa Farna urodziła. Komentarze

Pod zdjęciem Ewy Farnej posypało się wiele komentarzy od fanów, zarówno z Polski jak i Czech. "Gratulacje, dużo zdrówka dla was", "Rośnijcie w siłę dziewczyny", "Zdrówka i spokoju dla Was" - to tylko niektóre z wielu życzeń. Fotografię i wpis możecie zobaczyć poniżej:

Sonda
Podoba ci się imię córki Ewy Farnej?

Ewa Farna o swojej ciąży

Swoją ciążę Farna ogłosiła w bardzo oryginalny sposób, ponieważ razem z ogłoszeniem premiery nowej płyty. - Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa - pisała w listopadzie na Instagramie.