Ekspertka od głosu: ta polska wokalistka śpiewa lepiej niż Adele

2022-07-15 12:52
Adele
Autor: Photoshot/REPORTER Ona śpiewa lepiej od Adele

Adele niewątpliwie jest jedną z bardziej utalentowanych wokalistek na świecie. Chyba nie ma osoby, która nie zna jej największych hitów. Utwory artystki doczekały się już wielu coverów. Tym razem swoich sił, w utworze Skyfall spróbowała Ewa Farna. Czy jej cover jest lepszy od oryginału? Trenerka śpiewu wydała werdykt!

Adele to jedna z największych muzycznych gwiazd na świecie. Wydając zaledwie cztery albumy studyjne stworzyła kilka utworów, które szybko zapisały się w historii muzyki pop. Jednym z nich niewątpliwie jest Skyfall, który nagrała do filmu o Jamesie Bondzie. Właśnie dzięki tej piosence dostała Oscara. Swoich sił, w utworach brytyjskiej wokalistki, próbowało już wielu. Tym razem postanowiła zrobić to Ewa Farna.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA LIVE]

Ewa Farna w utworze Skyfall

Skyfall to wzruszająca, pełna emocji ballada. Jednak, jak przyznaje Gosia Sacała trenerka głosu, to przede wszystkim niesamowicie wymagający utwór, z którym nie każdy sobie poradzi. Ekspertka postanowiła porównać wykonania Ewy Farnej oraz Adele z występów na żywo.

Gosia Sacałabyła pod ogromnym wrażeniem możliwości wokalnych Ewy Farnej. Podkreśliła, że głos polskiej wokalistki wielokrotnie był wyższy, a jej ograniczenia wokalne jakby nie istniały. Ekspertka przyznała, że ten pojedynek zdecydowanie wygrała Ewa Farna! Zgadzacie się z taką opinią?

Sonda
Kto według was lepiej zaśpiewał Skyfall?

Kim jest Gosia Sacała?

Małgorzata Sacała pochodzi z Opola. Jest absolwentką kierunku jazz i muzyka estradowa o specjalizacji pedagogicznej. Jest również trenerką głosu, songwriterką i artist-performerką. Sacała prowadzi kanał na YouTube, na którym uczy śpiewać i analizuje występy znanych artystów z całego świata. W swoich filmach oceniała możliwości wokalne i technikę śpiewu m.in. Darii Zawiałow, Dody, Miley Cyrus i Celine Dion. Jej kanał na YouTube obserwuje już ponad 130 tys. osób.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze