Eurowizja Junior 2021 nie odbędzie się w Polsce? Kto zostanie organizatorem?

Eurowizja Junior 2021 nie odbędzie się w Polsce? Kto zostanie organizatorem?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Eurowizja Junior 2021 nie odbędzie się w Polsce? Kto zostanie organizatorem?

Eurowizja Junior 2021 to 19. odsłona wydarzenia, które przyciągnie uwagę widzów w Europie. Wiele osób wskazuje, że Polska już na starcie odpada w rywalizacji. Wszystko dlatego, że już dwa lata z rzędu Polska dwa razy z powodzeniem sprawdziła się w roli gospodarza wydarzenia. Na którą część globu będą zwrócone oczy?

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2021 - gdzie, jak nie w Polsce?

Eurowizja Junior 2021 nie odbędzie się w Polsce? Kto zostanie organizatorem? Wiele osób udzielających się w internecie jednoznacznie wskazuje, że Polska nie powinna organizować Konkursu Piosenki dla Dzieci trzeci rok z rzędu. Europejska Unia Nadawców, patrząc na to racjonalnie, nie pozwoli, by nasz kraj trzeci raz z rzędu był gospodarzem wydarzenia. Dlaczego? Niewątpliwie mogłoby to wywołać konflikt z nadawcami a w efekcie rezygnację wielu państw od lat starających się o organizowanie wydarzenia. Już w 2019 roku, po drugim z zwycięstwie Polski, niektóre kraje miały obiekcje dotyczące rzekomego faworyzowania naszego kraju w walce o gospodarzenie widowiska. My jednak jesteśmy przekonani, że Polska to najlepszy kandydat do zorganizowania Eurowizji Junior 2021! 

Eurowizja Junior 2021 w Polsce? 5 mocnych DOWODÓW, że to dobry wybór!

Eurowizja Junior 2021 - gdzie, jak nie w Polsce?

Eurowizja Junior 2021 to 19. odsłona wydarzenia, które przyciągnie uwagę widzów w Europie. W ubiegłym roku mocno o organizowanie wydarzenia starała się Hiszpania, która ostatecznie przegrała rywalizację z Polską. Europejska Unia Nadawców poważniej potraktowała chęć organizowania wydarzenia przez Polskę, a wszystko za sprawą zwycięstwa Viki Gabor śpiewającej hit Superhero. Ponownie, tak jak w latach ubiegłych, pierwszeństwo wyrażenia chęci bycia gospodarzem Eurowizji Junior 2021 będzie miał zwycięski kraj Eurowizji Junior 2020. Faworytami ekspertów jest reprezentantka Francji i właśnie Hiszpanii. 

ESKA XD EXTRA