Eurowizja Junior 2021 w Polsce? 5 mocnych DOWODÓW, że to dobry wybór!

Eurowizja Junior 2020
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Czy Eurowizja Junior 2021 powinna ponownie odbyć się w Polsce?! Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was mocne dowody, które świadczą o tym, że to najlepszy pomysł z możliwych! Jakie argumenty stoją za tym, aby następny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci był zorganizowany w naszym kraju? Zobaczcie sami!

Eurowizja Junior 2021 w Polsce? Okazuje się, że to znakomity pomysł, aby ponownie Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zorganizować w naszym kraju. Zastanawiacie się dlaczego? Istnieje mnóstwo argumentów za tym, aby Polska po raz kolejny była gospodarzem słynnego muzycznego wydarzenia, jakim jest Eurowizja Junior. Już na ESKA.pl wypisaliśmy kilka mocnych dowodów, które są na to wystarczające. Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się już 29 listopada 2020 roku. Niestety tegoroczna edycja odbędzie się w formacie online przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, jednak to właśnie Polska jest obecnie gospodarzem konkursu. Eurowizja Junior 2020 organizowana jest w obliczu koronawirusa i nie może odbyć się z udziałem publiczności, przez co Polska nie będzie mieli okazji pokazać swojej siły, jaką w normalnych okolicznościach dostrzeglibyśmy od razu. jeśli chodzi o organizowanie konkursu w naszym kraju. Jeśli musicie przekonać się do ponownej organizacji Eurowizji Junior w Polsce, to przeczytajcie poniższe argumenty. Te dowody na to są niepodważalne! 

Eurowizja Junior 2021 w Polsce - dlaczego? 

Eurowizja Junior 2021 organizowana w Polsce? Te argumenty z pewnością was przekonają! 

  1. DOŚWIADCZENIE - na jego brak nie możemy narzekać. W końcu Eurowizja Junior 2019 odbyła się w Polsce, dokładnie w Arenie Gliwice! Co więcej, gospodarzem nadchodzącej edycji Eurowizji Junior 2020 również jest Polska, tym razem Warszawa. 
  2. PRODUCENCI - Za organizację Eurowizji Junior w Polsce zawsze odpowiadają dobrzy producenci, którzy do konkursu podchodzą z pełnym profesjonalizmem. 
  3. BRAK SZANSY NA PUBLICZNOŚĆ W 2020 ROKU - to kolejny dowód na to, że Polska powinna dostać od losu kolejną szansę. W związku z tym, że obecna edycja Eurowizji Junior jest organizowana w dobie pandemii, nie może odbyć się z udziałem publiczności, a jednak wszyscy wiemy, że to właśnie ludzie tworzą niepowtarzalną atmosferę przy tego typu wydarzeniach. 
  4. MAŁA KONKURENCJA - tak naprawdę, mało który kraj chce wziąć na siebie odpowiedzialność organizacji Eurowizji Junior w swoim kraju. Polska jednak nie debiutowałaby w tym zadaniu i z pewnością trzeci raz z rzędu poradziłaby sobie wzorowo. 
  5. NAJWYŻSZA OGLĄDALNOŚĆ OD LAT - Okazuje się, że Eurowizja Junior 2019, której gospodarzem była Polska oraz wygrała reprezentantka naszego kraju może pochwalić się jeszcze jednym osiągnięciem. Otóż tamta edycja konkursu uzyskała najwyższą oglądalność. Wynik Eurowizji Junior 2019 jest najlepszym od 2006 roku.
  6. PROFESJONALNA SCENA - Eurowizyjna scena przygotowana przez Polskę jest tak bardzo profesjonalnie przygotowana, że zachwycają się nią niemalże wszyscy! Nie brakuje ekscytacji od widzów, uczestników, miłośników konkursu, a nawet światowych ekspertów Eurowizji Junior. 
Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze