Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie następna Eurowizja Junior?

2021-09-12 13:35
Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie następna Eurowizja Junior?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie następna Eurowizja Junior?

Dwa udane organizacyjnie konkursy sprawiły, że Polska ma apetyt i chęć organizowania przepięknego widowiska, jakim jest Eurowizja Junior, trzeci rok z rzędu. Miłośnicy Konkursu z całej Europy również mają nadzieję, że to nasz kraj będzie gospodarzem 19. odsłony widowiska. Czy tak faktycznie będzie? Kiedy i gdzie Eurowizja Junior 2021? Przekonajcie się sprawdzając wszystkie szczegóły!

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE

Eurowizja Junior 2021 - data i miejscekiedy i gdzie następna Eurowizja Junior? Miłośnicy Konkursu Piosenki dla Dzieci mogą zacząć odliczać miesiące do kolejnej, 19. odsłony tego szczególnego wydarzenia. Ich niecierpliwość jest jeszcze większa po tym, co wydarzyło się podczas 18. edycji Eurowizji Junior. Piękna scenografia, ciekawe rozwiązania technologiczne, wyjątkowe elementy muzyczne. Polska pod względem organizacyjnym postawiła poprzeczkę następnemu organizatorowi bardzo wysoko. W sumie nasz kraj dwa lata z rzędu organizował widowisko, które przyciągnęło widzów w całej Europie. Czy Polska wyraziła chęć organizacji Eurowizji Junior trzeci rok z rzędu? 

Sonda
Eurowizja Junior 2021 - gdzie się powinna odbyć?

Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE

Kiedy i gdzie Eurowizja Junior 2021? Data i miejsce konkursu interesuje wszystkich fanów wydarzenia. Zazwyczaj ogłoszenie, który kraj będzie odpowiedzialny za wydarzenie, pojawia się w grudniu lub w styczniu. Wtedy rozpoczynają się negocjacje pomiędzy miastami, które wyraziły chęć goszczenia najmłodszych wokalistów z Europy. O tym, gdzie, a dokładniej w jakim mieście odbędzie się Eurowizja Junior, najczęściej dowiadywaliśmy się w marcu. Nie jest to jednak stała reguła, o czym przekonaliśmy w 2021 roku. 20 maja ogłoszono, że Eurowizja dla dzieci odbędzie się we Francji, a dokładniej w Paryżu. Konkurs odbędzie się 19 grudnia 2021.

ESKA XD EXTRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze