Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 - GODZINA występu. Kiedy i o której Polska?

2019-11-24 14:32 MK
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Po raz pierwszy w historii konkursu, Eurowizja Junior będzie miała miejsce w Polsce. Jak wiadomo, o zwycięstwo dla naszego kraju powalczy utalentowana 12-latka - Viki Gabor. Wiele osób, które mają zamiar obejrzeć tylko występ naszej reprezentantki jest ciekawych, kiedy dokładnie wystąpi ona na scenie. Jeśli nie chcesz przegapić wykonania piosenki Superhero na żywo podczas JESC 2019, sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - godzina występu polskiej reprezentantki Viki Gabor to bardzo istotna kwestia dla wszystkich tych, którzy nie mają zamiaru, bądź nie są w stanie obejrzeć całego wydarzenia. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w tym roku w niedzielę, 24 listopada. W siedemnastej już jego odsłonie udział weźmie aż dziewiętnastu reprezentantów zarówno z Europy, jak i Australii. W związku z tym, że impreza jest skierowana przede wszystkim do dzieci, jej start przewidziany został na godzinę 16:00. Zgodnie z zapowiedziami, zwycięzcę poznamy około godziny 19:00. Dzięki temu, że organizatorzy oficjalnie podali już kolejność wszystkich występów na Eurowizji Junior 2019, wiemy, że nasza gwiazda wykona swój hitowy singiel Superhero jako jedenasta. Viki Gabor przygotowała niezwykle energetyczne show, pełne tańca i dobrej zabawy. Nie zabraknie również ważnego przesłania. Tego po prostu nie można przegapić! O której godzinie polska reprezentantka pojawi się na scenie?

Eurowizja Junior 2019 - kiedy Polska?

Eurowizja Junior 2019 to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie muzyczne w tym roku. W trakcie jego trwania, na scenie zobaczymy nie tylko reprezentantów, ale i gości. Swój występ zapowiedziała m.in. zeszłoroczna zwyciężczyni - Roksana Węgiel. Dla widzów najważniejsze jest jednak to, o której godzinie zobaczymy występ Viki Gabor. Biorąc pod uwagę fakt, że artystka wystąpi jako jedenasta, możemy się spodziewać, iż jej show zostanie wyemitowane między godziną 16:55 a 17:15. Pamiętajmy jednak, że Eurowizja Junior 2019 to show na żywo, więc wszystko może się zdarzyć. Start transmisji na TVP 1 i TVP ABC już w niedzielę o godzinie 16:00.

Najnowsze