Eurowizja Junior 2019 - jak głosować na Viki Gabor? [KROK PO KROKU]

2019-11-24 14:33 MK
Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!
Autor: Michał Menartowicz/ RECRD Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!

Niewiele czasu dzieli nas od wydarzenia, na które czekają miliony osób na całym świecie. Mowa oczywiście o finale konkursu Eurowizja Junior 2019. W tym roku, Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem imprezy. O zwycięstwo dla nas walczyć będzie Viki Gabor ze swoim hitem Superhero. Na ESKA.pl przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak na nią głosować. Sprawdź już teraz!

Eurowizja Junior 2019 - jak głosować na Wiktorię Gabor? To pytanie, na które odpowiedź najlepiej poznać jak najszybciej. Już niebawem, bo 24 listopada, polska reprezentantka zmierzy się z 18 przedstawicielami krajów europejskich, które zadeklarowały chęć wzięcia udziału w muzycznej imprezie, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W tym roku, Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się po raz siedemnasty w ogóle, a po raz pierwszy w Polsce. Zdecydowano, że miastem, które ugości artystów, ich ekipę oraz fanów będą położone w województwie śląskim Gliwice. W znajdującej się tam arenie Viki Gabor wykona na żywo utwór Superhero, który umożliwił jej zwycięstwo w specjalnym wydaniu programu Szansa na Sukces. Mamy nadzieję, że tak samo stanie się w przypadku Eurowizji Junior. Aby zapewnić młodej artystce jak najlepszy wynik, potrzebne są głosy publiczności. To właśnie w głównej mierze one, a nie noty przyznane od jurorów, przyczyniły się do zwycięstwa Roksany Węgiel w Mińsku w zeszłym roku. W przeciwieństwie do Eurowizji dla dorosłych, obywatele mogą głosować na swojego reprezentanta.

Eurowizja Junior 2019 - jak głosować na Viki Gabor?

Głosowanie na kandydatów odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Formularz będzie dostępny od 22 listopada 2019 roku. Aby oddać swój głos, należy odwiedzić witrynę www.junioreurovision.tv, gdzie dostępne będą skróty występów. Użytkownik może oddać łącznie pięć głosów na różnych kandydatów, w tym na reprezentanta swojego kraju. Głosowanie zakończy się chwilę przed rozpoczęciem wielkiego finału w niedzielę, 24 listopada. Po wszystkich występach, na stronie internetowej ponownie będzie można wspierać swoich faworytów, jednak tylko przez 15 minut. Głosy od widowni stanowią 50% wszystkich. Druga połowa należy do jurorów.

Najnowsze