Eurowizja Junior 2019 - Polacy mogą głosować na Viki Gabor!

2019-11-24 15:24 MK
Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Będzie gościem specjalnym znanego zespołu!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Będzie gościem specjalnym znanego zespołu!

Uroczysty finał konkursu Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. W związku z zeszłorocznym zwycięstwem Roksany Węgiel w Mińsku, w tym roku impreza po raz pierwszy odbędzie się Polsce. Reprezentować nas będzie zdolna Wiktoria Gabor, która utworem Superhero wywalczyła sobie wygraną w Szansie na sukces. Warto pamiętać, że również z Polski można głosować na młodą wokalistkę! Sprawdź szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - czy mieszkańcy Polski mogą głosować na polską reprezentantkę? A jeśli tak, to jak mają to zrobić? Te pytania zadają sobie wszyscy ci, którzy chcieliby wesprzeć Wiktorię Gabor i umożliwić jej zajęcie jak najwyższego miejsca. Sądząc po opiniach zagranicznych fanów konkursu, Viki ma wielkie szanse na to, by powtórzyć sukces swojej koleżanki Roxie sprzed roku i zapewnić Polsce ponowne zwycięstwo podczas finału w Gliwicach, który odbędzie się już 24 listopada. Aby tak się stało, potrzebne są przede wszystkim głosy widzów. To właśnie one w większym stopniu, aniżeli oceny jurorskie, przełożyły się na zajęcie przez Roksanę Węgiel pierwszego miejsca w 2018 roku. Wielu oglądających Eurowizję Junior co roku ma dylemat, czy ze względu na to, że mieszkają w Polsce, przysługuje im prawo do zagłosowania na polskiego reprezentanta. Wątpliwości te związane są w głównej mierze z faktem, że podczas organizowanego co roku Konkursu Piosenki Eurowizji dla dorosłych, głosowanie na rodzimego artystę jest po prostu niemożliwe.

Eurowizja Junior 2019 - głosowanie

Jak to wygląda w przypadku Eurowizji Junior? Czy mieszkańcy Polski mają możliwość oddania głosu na Viki Gabor? Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć polską reprezentantkę, mamy świetną wiadomość. Otóż, zakaz głosowania na artystę walczącego o zwycięstwo dla kraju, w którym mieszka głosujący, obejmuje jedynie Eurowizję dla dorosłych. W przypadku Eurowizji Junior, widzowie mogą wspierać swojego artystę. Link do głosowania dostępny jest na stronie głównej konkursu.

Najnowsze