Viki Gabor - tłumaczenie piosenki Superhero. O czym śpiewa młoda wokalistka?

2019-11-24 12:00
Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!
Autor: Michał Menartowicz/ RECRD Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!

Viki Gabor ma ogromne szanse na to, by stać się równie wielką gwiazdą młodego pokolenia, co Roksana Węgiel. Już niebawem, 12-letnia artystka zmierzy się z przedstawicielami osiemnastu europejskich krajów w konkursie Eurowizja Junior 2019. Na scenie w Gliwicach wykona kawałek Superhero. Jeśli zastanawiacie się, o czym Wiktoria śpiewa w utworze, to na ESKA.pl już teraz znajdziecie jego tłumaczenie.

Viki Gabor - tłumaczenie piosenki Superhero to kluczowa kwestia dla wszystkich tych, którzy chcieliby zrozumieć zawarty w niej przekaz. Podobnie do zesżłorocznej, zwycięskiej propozycji Polski, czyli singla Anyone I Want To Be, utwór młodej wokalistki został nagrany w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Za premierowy kawałek odpowiada również ten sam duet producentów, czyli Lanberry oraz Patryk Kumór. Viki Gabor oczarowała piosenką Superhero jurorów oraz telewidzów specjalnej edycji programu Szansa na Sukces, w którym nagrodą była możliwość reprezentowania naszego kraju podczas konkursu Eurowizja Junior 2019. Impreza odbędzie się w tym roku po raz pierwszy w Polsce. Zarówno piosenka naszej reprezentantki, jak i stworzony do niej klip spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony nie tylko Polaków, ale również fanów Eurowizji z całego świata. Wielu z nich uważa, że Polska ma wielkie szanse na to, by powtórzyć swój wynik sprzed roku. Superhero jest, ich zdaniem, nie tylko wpadającą w ucho kompozycją, ale przede wszystkim, zawierającą niezwykle istotne przesłanie.

Viki Gabor - tłumaczenie Superhero

Utwór napisany przez Lanberry i Patryka Kumóra został stworzony w taki sam sposób, co Anyone I Want To Be. Viki Gabor śpiewa część zwrotek po polsku, a część po angielsku. To samo tyczy się refrenów. Zapewne wielu fanów młodej wokalistki zastanawiało się, czy refren zaśpiewany w ojczystym języku to tłumaczenie tego nagranego w języku angielskim. Otóż nie! Poniżej prezentujemy pełne tłumaczenie hitu Wiktorii Gabor, która już 24 listopada powalczy o zwycięstwo dla Polski w Gliwicach.

TŁUMACZENIE piosenki Superhero

Czy wiesz o co walczymy?
Zegar tyka, nadszedł czas
Nieś miłość, walcz o nią teraz
Nie oceniaj
Czy wiesz o co walczymy?

Powiedz tak i podziel się tym szczęściem
Cały świat naszym domem jest
Dobrze wiem, znalazłam swoje miejsce
Tyle pięknych chwil wciąż czeka na nas

Jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat
Więc chodźmy razem, bo razem jesteśmy jednością
Zbudujmy nasz dom
Miejsce, które nazywamy domem
Miejsce, które znamy
Jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat

Dam ci na to słowo - możemy dziś
Ułożyć świat na nowo, na lepsze dni
Póki płonie w nas nadziei ogień
Dam ci na to słowo, że warto żyć

Powiedz tak i podziel się tym szczęściem
Cały świat naszym domem jest
Dobrze wiem, znalazłam swoje miejsce
Wolność to moje wezwanie, jest w mojej krwi

Zabiorę Cię ze sobą ponad szczyty gór
Znajdziemy nas na nowo gdzieś w dolinie burz
Teraz mogę wolna być jak wiatr, tańczyć pośród fal
Nad nami niebo pełne spadających gwiazd x2
Uratuj świat, planeta to mój dom!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze