Eurowizja 2021 - zwycięzca The Voice zostanie reprezentantem Polski? Kiedy poznamy decyzję?

Krystian Ochman będzie bardzo dumny, jak to zobaczy! Fani okazują mu wielkie wsparcie
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman będzie bardzo dumny, jak to zobaczy! Fani okazują mu wielkie wsparcie

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak Polska cały czas milczy w sprawie swojego reprezentanta! Czyżby Telewizja Polska szykowała dla nas jakąś niespodziankę, a może udział naszego kraju na zbliżającym się Konkursie Piosenki Eurowizji jest po prostu niepewny? Fani z każdym dniem czują się coraz bardziej zdezorientowani i sami zaczynają typować swojego faworyta. Więcej informacji na ten temat widnieje poniżej.

Do Eurowizji 2021 pozostało raptem kilka miesięcy, jednak Telewizja Polska wciąż nieustannie milczy w kwestii reprezentanta naszego kraju. Fani czują się zagubieni i zdezorientowani, przez co nie przestają komentować tej sytuacji. Media społecznościowe są pełne eurowizyjnych niejasności. Wszyscy miłośnicy konkursu zaczęli sami typować już swojego faworytę, którego widzieliby na Eurowizji 2021 w polskich barwach. Brak jakichkolwiek informacji od strony TVP sprawił, że fani zareagowali dość kontrowersyjnie. Czym spowodowane jest milczenie Telewizji Polskiej? Niektórzy spekulują, że wielka niespodzianka nadchodzi, a jeszcze inni są zdania, że być może Polska wcale nie weźmie udziału w przedsięwzięciu zwanym Eurowizją przez wciąż panującą pandemię koronawirusa.

Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2021? Wśród internetowych głosów widzów najczęściej pojawiają się takie nazwiska jak Alicja Szemplińska, Krystian Ochman, Zuzanna Jurczak, czyli popularna Sanah lub Roksana Węgiel. 

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Eurowizja 2021 - kto z Polski? 

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak nadal wybór naszego reprezentanta stoi pod znakiem zapytania. Czy w tym roku nasz kraj powinien reprezentować zwycięzca najnowszej edycji The Voice of Poland Krystian Ochman? Zdaniem wielu fanów to właśnie ten wokalista mógłby rozkochać w sobie eurowizyjną publiczność.

Najnowsze