Eurowizja 2019 - kto wygra konkurs? Są pierwsze typy ekspertów [TOP 5]

2019-03-15 11:22 M.C.
Eurowizja 2019 - kto wygra konkurs? Są pierwsze typy ekspertów [TOP 5]
Autor: fot./screen/youtube.com/Eurovision Song Contest Eurowizja 2019

Znamy już wszystkich uczestników i piosenki 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentacje państw zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców przyjadą do Izraela, by swoimi występami zawalczyć o zwycięstwo. Kto ma szanse na triumf w Tel Awiwie? Pojawiły się już pierwsze przewidywania ekspertów, którzy uważnie przeanalizowali propozycje poszczególnych krajów.

Eurowizja 2019 - kto wygra konkurs? To czas, by zacząć zadawać takie pytania. Poznaliśmy już wszystkie piosenki krajów biorących udział w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji. W tym roku całe wydarzenie odbędzie się w Tel Awiwie w Izraelu. Jak zwykle po ogłoszeniach piosenek kandydatów pojawiają się pierwsze przewidywania. Warto już teraz poznać pięć propozycji, które według ekspertów mają największe szanse na triumf w Eurowizji 2019.

Przeczytaj też: Eurowizja 2019 - Hatari nie pojadą na konkurs? Islandia wykluczona z konkursu?

Eurowizja 2019 - 5 krajów z największymi szansami na zwycięstwo

W 64. Konkursie Piosenki Eurowizji biorą udział zespoły i wykonawcy z 41 państw. Nasz kraj reprezentuje grupa Tulia z piosenką Pali Się. Polki są obecnie mniej więcej w środku eurowizyjnej stawki. A kto ma największe szanse na zwycięstwo?

Zobacz
Cypr na Eurowizji

Autor: screen YouTube/Tamta

Eurowizja 2019 zbliża się coraz większymi krokami. Czas więc na ogłoszenia piosenek, które będą reprezentować poszczególne kraje. Wiemy już, że z ramienia Holandii wystąpi Duncan Laurence z piosenką I miss you, o wygraną Norwegii powalczy trio KEiiNo z utworem Spirit in the Sky, a z Finlandii przyjedzie do Izraela Darude i Sebastian Rejman, którzy wykonają Look Away. Tegoroczny reprezentant Cypru - Tamta zaprezentowała piosenkę z jaką wystąpi na Eurowizji. Będzie hitem?

Specjaliści wyliczyli procentowe szanse na zwycięstwo poszczególnych krajów. Podczas gdy notowania środka stawki bardzo się wahają, czołówka wydaje się na razie być niewzruszona. Największe szanse ma Holandia (21%) Reprezentuje ją Duncan Laurence z piosenką Arcade. Niżej jest Rosja (12%). Kraj Wystawia Sergeya lazarewa z utworem Scream. Później Szwecja (10%) - John Lundvik zaśpiewa Too Late for Love. 4. miejsce to Szwajcaria (7%). Kraj reprezentuje Luca Hanni z piosenką She Got Me. Na 5. miejscu są Włochy (5%). Z tego kraju na Eurowizję 2019 jedzie Mahmood z utworem Soldi. W poniższej galerii posłuchacie pięciu piosenek z największymi szansami na zwycięstwo.

Najnowsze