CZAS SIĘ DLA NIEJ ZATRZYMAŁ!

Elisabeth Duda urzekała bystrością i urodą w "Europa Da Się Lubić". Jak dziś wygląda?

2024-06-07 9:24

Elisabeth Duda kiedyś i dzisiaj - czas się dla niej zatrzymał! Niektórzy śmiało mogą stwierdzić, że to kobieta z wyjątkową, niespotykaną i zachwycającą urodą, ale i ogromną klasą. Widzowie polskiej telewizji poznali ją głównie za sprawą show Europa da się lubić, jednak nie można zapominać, że doskonale radziła sobie na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Zajęła bardzo wysokie miejsce ulegając między innymi Mariuszowi Pudzianowskiemu. Jak wyglądała kiedyś Elisabeth Duda i jak prezentuje się dzisiaj? Zdjęcia w naszej galerii są dla was dostępne!

Spis treści

  1. Elisabeth Duda - kim jest?
  2. Elisabeth Duda - jak dziś wygląda?

Elisabeth Duda kiedyś była jedną z najbardziej lubianych postaci telewizyjnych. Rozśmieszała, epatowała pozytywną energią, a przy tym wszystkim pokazywała swoją inteligencję. Jej bystrość i błyskotliwość mogli docenić widzowie programu Europa da się lubić. To właśnie w tym polskim talk-show zyskała największą popularność zasiadając w towarzystwie takich postaci jak Paolo Cozza, Stefan Muller, czy Kevin Aiston. Elisabeth Duda zbierała również komplementy związane z urodą i kreacjami, w jakich pokazywała się na plebiscytach czy galach. Zdecydowanie do dziś jest to jej mocną stroną, co najlepiej widać po najnowszych zdjęciach z jej prywatnego albumu. Czas dosłownie się dla niej zatrzymał!

Marta Wierzbicka grzeje ciało na wakacjach. TYMI widokami wywołała zachwyt!

Europa da się lubić: Tak po latach wyglądają gwiazdy programu! Jak zmienili się Steffen Moeller, Kevin Aiston i Elisabeth Duda?

Elisabeth Duda - kim jest?

Elisabeth Duda jest polsko-francuską aktorką, która w przeszłości porzuciła życie w Paryżu i postanowiła odkryć kulturę swojej mamy. Co ciekawe, jej dziadkowie ze strony ojca, który jest Francuzem, pochodzą z Makowa Podhalańskiego i oznacza to, że Elisabeth Duda może mieć również góralską krew! Debiut na ekranie zaliczyła w 2001 roku pojawiając się w polskim dramacie pt. Urodziny Ani. Zobaczyć można było ją również w serialu Niania jako ukochana Aleksa, serialu Agentki jako Celine Voyage, ale największą popularność zyskała za sprawą show Europa da się lubić. Dużym projektem w jej karierze był także udział w Tańcu z Gwiazdami. Długo tańczyła na parkiecie, bo odpadła dopiero w dziesiątym odcinku siódmej edycji. Zajęła 5. miejsce pokonując między innymi Wojciecha Łozowskiego, Łukasza Zagrobelnego, Marinę Łuczenko, Katarzynę Figurę, a przegrywając z Robertem Janowskim, Magdaleną Walach, czy Mariuszem Pudzianowskim. Duda urodziła się 16 grudnia 1979 roku. 

Elisabeth Duda - jak dziś wygląda?

Elisabeth Duda dzisiaj, jak i kilkadziesiąt lat temu może robić furorę. Nieco się zmieniła, ale nieustannie jest przepiękną kobietą z klasą. Zobaczcie sami!