Ekipa Friza w miłosnym teledysku! Tego się nie spodziewaliście

i

Autor: Kadr z filmu CLEO - Kocham z kanału CLEO Ekipa Friza w miłosnym teledysku! Tego się nie spodziewaliście

Ekipa Friza w miłosnym teledysku! Tego się nie spodziewaliście

2021-02-09 16:29

Mateusz Mini Majk Krzyżanowski, Weronika Wersow Sowa, Mateusz Tromba Trąbka i Maria Marcysia Ryskala wystąpili w wyjątkowym miłosnym teledysku. Fani Ekipy Friza są zaskoczeni! Zobaczcie ten klip już teraz.

Ekipa Friza w miłosnym teledysku! Ekipa cały czas pracuje nad swoją debiutancką płytą. Krążek wspierają raper B.R.O, a także wokalistka Cleo. Youtuberzy już są w studiu i rozpoczynają nagrywać wokale. Jednak to nie ogranicza ich aktywności i cały czas tworzą kontent na swoje kanały YouTube. Niektórzy z członków Ekipy jak: Mini Majk, Tromba, Marcysia i Wersow wzięli również udział w miłosnym teledysku. Klip zaskoczył fanów, ponieważ wystąpili tam również inny influencerów.

Płyta Ekipy Friza nabiera kształtów. Wiemy kto będzie na niej śpiewał

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Ekipa Friza w miłosnym teledysku!

Ekipa Friza znana jest z tego, że uwielbia zaskakiwać swoich fanów. W miłosnym teledysku wzięli udział przyjaciele Karola Wiśniewskiego - Weronika Sowa, Mateusz Trąbka, Maria Ryskala, Mateusz Krzyżanowski, a także inne gwiazdy znane z internetu jak Roxana Węgiel, Damian Kordas czy Magda Bereda. Fani są zachwyceni przede wszystkim tym, jak bardzo są w sobie zakochani Marcysia i Tromba. W teledysku nie odrywali od siebie wzroku. Wersow również wypadła bardzo dobrze na tle pozostałych influencerów. Dziewczyna Friza pokazała swoje znakomite umiejętności aktorskie. Na uwagę zasługuje również krótka, aczkolwiek zauważalna rola Mini Majka, który wcielił się w stewarda w samolocie. Koniecznie obejrzyjcie teledysk do najnowszego utworu Cleo, który zamieszczamy poniżej.