Friz nagrywa płytę w domu Ekipy. Pomaga mu znany raper

i

Autor: screen z filmu TE ŚWIĄTECZNE PREZENTY OKAZAŁY SIĘ BEZCENNE!!! z kanału Karol Friz Wiśniewski Friz nagrywa płytę w domu Ekipy. Pomaga mu znany raper

Friz będzie wokalistą! Youtuber nagrywa piosenki ze znanym raperem!

2020-12-25 11:14

Friz jakiś czas temu zapowiedział, że będzie wydawał płytę wraz z całą Ekipą. W najnowszym filmie, który został opublikowany na jego kanale, ujawnia że pracują już nad albumem w swoim domu w Krakowie. Co ciekawe, pomaga im znany raper, który pojawia się w produkcji! O co chodzi? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz nagrywa płytę w domu Ekipy. Pomaga mu znany raper. Karol Friz Wiśniewski czego się nie dotknie zamienia się w złoto. Ostatnio Youtuber stworzył kurs, w którym będzie opowiadał o swoim sukcesie, a także między innymi o tym jak działa algorytm YouTube. Influencer był również gościem w ostatnim sezonie programu Kuba Wojewódzki. Głośno o Frizie i Wersow zrobiło się w momencie, kiedy przyznali się do zerwania w trakcie pobytu w Los Angeles. Teraz Karol opublikował na swoim kanale film, w którym ujawnia w jaki sposób tworzy się ich debiutancki album.

Sonda
Friz - czy czekasz na jego płytę?

Friz tworzy płytę! Pomaga mu znany raper

Karol Friz Wiśniewski, opublikował 22 grudnia 2020 roku film na swoim kanale. W produkcji możemy zobaczyć między innymi, jakie prezenty wręczył swoim przyjaciołom, a także jak wyglądał urlop Ekipy w słowackich górach. Tam jeździli na nartach, oraz desce snowboardowej. Oprócz tego, Karol również pokazał jak powstaje płyta, w której udział biorą wszyscy jego znajomi, z którymi mieszka. Co ciekawe, na albumie może pojawić się utwór, w którym Friz gra na flecie. W materiale wideo, pojawia się również znany raper, który pomaga Youtuberowi w produkcji płyty. Jest nim B.R.O, który ostatnio wydał popowy singiel S.O.S, promujący płyty Delorean i Next Level 3. Niestety nie wiadomo kiedy Karol Wiśniewski zaplanował premierę albumu Ekipy. Materiał z tworzenia materiału możecie obejrzeć od 15 sekundy w wideo poniżej:

ESKA XD #012