B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. Kim jest raper, który nawija u Cleo?

2020-09-21 14:27
B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. Kim jest raper, który nawija u Cleo?
Autor: INSTAGRAM B.R.O B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. Kim jest raper, który nawija u Cleo?

B.R.O to warszawski raper i producent muzyczny. Na swoim koncie ma 7 albumów, z czego dwa pokryły się złotem. Ostatnio nagrał wraz z Cleo utwór Znikam. W trakcie tak zwanego lockdownu, stworzył w ciągu 24 godzin piosenkę 2020, w której rapuje o pandemii koronawirusa. Kim jest B.R.O? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. To najczęściej wyszukiwane frazy w Google o B.R.O. Jakub Birecki, bo tak nazywa się raper, urodził się w Warszawie. Oprócz bycia raperem chciał został zawodowym piłkarze. Jest wychowankiem Polonii Warszawa. Niestety, w Czarne Koszule reprezentował tylko na szczeblu juniorskim, ponieważ Lobor Pala, trener Młodej Ekstraklasy wymagał, aby jego podopieczni mieli przynajmniej 180 centymetrów wzrostu. Birecki trafił w 2011 roku do Startu Otwock. Pół roku spędził w rezerwach zespołu, a do pierwszej drużyny trafił przed sezonem 2011/2012. B.R.O zrezygnował jednak z kariery piłkarza. Postanowił skupić się na muzyce. 

ESKA XD #002

B.R.O - wiek

Jakub Birecki urodził się 24 kwietnia 1992 roku w Warszawie. Co oznacza, że w 2020 roku skończył 28 lat. 

B.R.O - żona

W 2015 roku B.R.O wziął ślub cywilny ze swoją życiową partnerką Dominiką. Po pięciu latach, 28 sierpnia 2020 roku para wzięła ślub kościelny, a wesele odbyło się pod Warszawą. 

B.R.O - wzrost

Raper ma 173 centymetrów wzrostu

B.R.O - piosenki

Najpopularniejszymi utworami B.R.O są PowerBank, który nagrał wraz z KaeNem, Nowy rozdział, Mała, Nie będziemy przyjaciółmi, Mówiła mi, czy Domek z kart. W tym roku raper wydał również utwór 2020, który został opublikowany w trakcie tak zwanego lockdownu. Piosenka opowiada o pandemii koronawirusa.

B.R.O - nowy album

W czwartek 24 września 2020 roku rusza pre-order aż dwóch nowych albumów. B.R.O zapowiedział premierę płyt kilka miesięcy temu. Pierwsza Next Level 3, ma być utrzymana w klimacie rapu. Za to drugą raper zaskoczy swoich fanów. Delorean ma być popowym, muzycznym powrotem do przeszłości. Premiera obydwu wydawnictw w listopadzie 2020 roku.

B.R.O - Instagram

B.R.O możecie znaleźć na Instagramie jako @browwa. Raper na swoim koncie publikuje wiele fotografii z planów zdjęciowych, ale również z prywatnego życia. Kubę na insta obserwuje niespełna 100 tysięcy osób. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze