B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. Kim jest raper, który nawija u Cleo?

i

Autor: INSTAGRAM B.R.O B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. Kim jest raper, który nawija u Cleo?

B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. Kim jest raper, który nawija u Cleo?

2020-09-21 14:27

B.R.O to warszawski raper i producent muzyczny. Na swoim koncie ma 7 albumów, z czego dwa pokryły się złotem. Ostatnio nagrał wraz z Cleo utwór Znikam. W trakcie tak zwanego lockdownu, stworzył w ciągu 24 godzin piosenkę 2020, w której rapuje o pandemii koronawirusa. Kim jest B.R.O? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

B.R.O - wiek, wzrost, żona, piosenki, nowy album. To najczęściej wyszukiwane frazy w Google o B.R.O. Jakub Birecki, bo tak nazywa się raper, urodził się w Warszawie. Oprócz bycia raperem chciał został zawodowym piłkarze. Jest wychowankiem Polonii Warszawa. Niestety, w Czarne Koszule reprezentował tylko na szczeblu juniorskim, ponieważ Lobor Pala, trener Młodej Ekstraklasy wymagał, aby jego podopieczni mieli przynajmniej 180 centymetrów wzrostu. Birecki trafił w 2011 roku do Startu Otwock. Pół roku spędził w rezerwach zespołu, a do pierwszej drużyny trafił przed sezonem 2011/2012. B.R.O zrezygnował jednak z kariery piłkarza. Postanowił skupić się na muzyce. 

ESKA XD #002

B.R.O - wiek

Jakub Birecki urodził się 24 kwietnia 1992 roku w Warszawie. Co oznacza, że w 2020 roku skończył 28 lat. 

B.R.O - żona

W 2015 roku B.R.O wziął ślub cywilny ze swoją życiową partnerką Dominiką. Po pięciu latach, 28 sierpnia 2020 roku para wzięła ślub kościelny, a wesele odbyło się pod Warszawą. 

B.R.O - wzrost

Raper ma 173 centymetrów wzrostu

B.R.O - piosenki

Najpopularniejszymi utworami B.R.O są PowerBank, który nagrał wraz z KaeNem, Nowy rozdział, Mała, Nie będziemy przyjaciółmi, Mówiła mi, czy Domek z kart. W tym roku raper wydał również utwór 2020, który został opublikowany w trakcie tak zwanego lockdownu. Piosenka opowiada o pandemii koronawirusa.

B.R.O - nowy album

W czwartek 24 września 2020 roku rusza pre-order aż dwóch nowych albumów. B.R.O zapowiedział premierę płyt kilka miesięcy temu. Pierwsza Next Level 3, ma być utrzymana w klimacie rapu. Za to drugą raper zaskoczy swoich fanów. Delorean ma być popowym, muzycznym powrotem do przeszłości. Premiera obydwu wydawnictw w listopadzie 2020 roku.

B.R.O - Instagram

B.R.O możecie znaleźć na Instagramie jako @browwa. Raper na swoim koncie publikuje wiele fotografii z planów zdjęciowych, ale również z prywatnego życia. Kubę na insta obserwuje niespełna 100 tysięcy osób. 

Sonda
Czy podoba Ci się nowy utwór Cleo i B.R.O - Znikam?