Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy

2021-01-18 12:55
Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy
Autor: Screen z instastories Jakub Birecki @browwa Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy

Karol Friz Wiśniewski zaskakuje swoich fanów coraz bardziej! Ujawniane są kolejne osoby, które współpracują przy produkcji płyty całej Ekipy. Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że współproducentem krążka będzie znany raper Jakub B.R.O Birecki. Teraz okazuje się, żę dołączy do niego kolejna gwiazda znana z anteny Radia ESKA. Kto to? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy. Friz, Tromba, Marcysia, Wersow, Fusiałka, Poczciwcy Krzychu, Patec, Mini Majk i Murcix, już weszli do studia nagraniowego. Tak wynika między innymi z ostatnich relacji, które zostały opublikowane w serwisie Instagram. W studiu pojawił się B.R.O, który wspiera gwiazdy Ekipy w nagrywaniu utworów, ale oprócz niego można było zauważyć jeszcze jedną znaną i utalentowaną wokalistkę. Kto pracuje również przy płycie Friza i jego przyjaciół?

Sonda
Friz - czy czekasz na jego płytę?

Ekipie Friza pomaga kolejna gwiazda! Kto to?

W relacjach, które udostępnili przyjaciele Karola Wiśniewskiego w ostatnim czasie wynika, że kolejną gwiazdą, która pomaga w tworzeniu debiutanckiego krążka Ekipy, oprócz rapera B.R.O jest również... Cleo. Mini Majk nagrał instastories, w którym pokazuje znaną wokalistkę w studiu nagraniowym. Okazuje się, że artystka wspiera gwiazdy YouTube w studiu. Czy to oznacza, że również pisze dla nich muzykę i teksty? To nie zostało ujawnione w stories. 

Kiedy płyta Ekipy Friza?

Wszyscy zastanawiają się, kiedy pojawi się na półkach sklepowych płyta Friza i całej Ekipy. Na chwilę obecną sam Youtuber, oraz jego przyjaciele nie zdradzają konkretnego terminu. Jednak możemy domyślać się, że krążek trafi do fanów jeszcze w tym roku, skoro influencerzy już są na etapie nagrywania kawałków w studiu.

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze