Mini Majk - wiek, wzrost, waga, Instagram, Fame MMA. Kim jest Mariusz Krzyżanowski?

2019-10-26 22:39
Mini Majk
Autor: screen/Instagram/_minimajk

Mini Majk, a właściwie Mateusz Krzyżanowski, jest jedną z najpopularniejszych osób w świecie polskiego YouTube'a. Sam siebie nazywa influencerem. Podczas finału Fame MMA 4 wyzwał na pojedynek innego twórcę internetowego - Lorda Kruszwila. Ten oficjalnie przyjął wyzwanie. Zapowiada się walka wieczoru! Specjalnie dla was przygotowaliśmy najważniejsze informacje dotyczące Mini Majka i publikujemy je już teraz na ESKA.pl.

Mini Majk - wzrost, wiek, waga, Instagram, Fame MMA: tych informacji wyszukujecie najczęściej w kontekście przeciwnika Lorda Kruszwila na gali Fame MMA 5, która najprawdopodobniej już w tym roku. Mateusz Krzyżanowski należy do grona najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Każdy z jego filmów gromadzi bardzo dużą liczbę wyświetleń. Tym, co z pewnością wyróżnia go na tle konkurencji, jest jego wzrost. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o Mini Majku.

Mini Majk - wiek

Przeciwnik Lorda Kruszwila, który już niebawem stanie z nim oko w oko w oktagonie, ma obecnie 24 lata.

Mini Majk - wzrost

Ksywka Mini Majk nie wzięła się znikąd. Mateusz Krzyżanowski mierzy zaledwie 130 centymetrów. Ma to związek z chorobą -  achondroplazją. Jak sam mówi, dziś nie ma z tego powodu żadnych kompleksów. Często publikuje w sieci filmiki, które pokazują jego dystans do życiowej sytuacji.

Mini Majk - waga

W sieci nie ma dostępnych konkretnych informacji na temat tego, ile waży Mini Majk. Wszystko okaże się podczas oficjalnego ważenia do Fame MMA 5.

Mini Majk - Instagram

Jak już pisaliśmy, Mateusz Krzyżanowski to jedna z najpopularniejszych osób w sieci. Jego konto na Instagramie śledzi ponad 560 tysięcy osób. Zapewne im bliżej Fame MMA 5, wynik ten będzie wzrastał. YouTuber publikuje na swoim profilu przede wszystkim zdjęcia z życia prywatnego. Znajdziecie go pod nickiem: @_minimajk.

Mini Majk - Fame MMA

Choć o gali Fame MMA 5 nie wiadomo jeszcze właściwie nic, tak pewny jest w niej udział 24-letniego influencera. Mini Majk wyzwał na pojedynek Lorda Kruszwila podczas finału Fame MMA 4 w Częstochowie, 22 czerwca. Patrząc na popularność zarówno Mateusza, jak i Marka, jesteśmy przekonani, że będzie to walka wieczoru!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze