Mini Majk - wiek, wzrost, waga, Instagram, Fame MMA. Kim jest Mariusz Krzyżanowski?

2019-10-26 22:39
Mini Majk
Autor: screen/Instagram/_minimajk

Mini Majk, a właściwie Mateusz Krzyżanowski, jest jedną z najpopularniejszych osób w świecie polskiego YouTube'a. Sam siebie nazywa influencerem. Podczas finału Fame MMA 4 wyzwał na pojedynek innego twórcę internetowego - Lorda Kruszwila. Ten oficjalnie przyjął wyzwanie. Zapowiada się walka wieczoru! Specjalnie dla was przygotowaliśmy najważniejsze informacje dotyczące Mini Majka i publikujemy je już teraz na ESKA.pl.

Mini Majk - wzrost, wiek, waga, Instagram, Fame MMA: tych informacji wyszukujecie najczęściej w kontekście przeciwnika Lorda Kruszwila na gali Fame MMA 5, która najprawdopodobniej już w tym roku. Mateusz Krzyżanowski należy do grona najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Każdy z jego filmów gromadzi bardzo dużą liczbę wyświetleń. Tym, co z pewnością wyróżnia go na tle konkurencji, jest jego wzrost. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o Mini Majku.

Mini Majk - wiek

Przeciwnik Lorda Kruszwila, który już niebawem stanie z nim oko w oko w oktagonie, ma obecnie 24 lata.

Mini Majk - wzrost

Ksywka Mini Majk nie wzięła się znikąd. Mateusz Krzyżanowski mierzy zaledwie 130 centymetrów. Ma to związek z chorobą -  achondroplazją. Jak sam mówi, dziś nie ma z tego powodu żadnych kompleksów. Często publikuje w sieci filmiki, które pokazują jego dystans do życiowej sytuacji.

Mini Majk - waga

W sieci nie ma dostępnych konkretnych informacji na temat tego, ile waży Mini Majk. Wszystko okaże się podczas oficjalnego ważenia do Fame MMA 5.

Mini Majk - Instagram

Jak już pisaliśmy, Mateusz Krzyżanowski to jedna z najpopularniejszych osób w sieci. Jego konto na Instagramie śledzi ponad 560 tysięcy osób. Zapewne im bliżej Fame MMA 5, wynik ten będzie wzrastał. YouTuber publikuje na swoim profilu przede wszystkim zdjęcia z życia prywatnego. Znajdziecie go pod nickiem: @_minimajk.

Mini Majk - Fame MMA

Choć o gali Fame MMA 5 nie wiadomo jeszcze właściwie nic, tak pewny jest w niej udział 24-letniego influencera. Mini Majk wyzwał na pojedynek Lorda Kruszwila podczas finału Fame MMA 4 w Częstochowie, 22 czerwca. Patrząc na popularność zarówno Mateusza, jak i Marka, jesteśmy przekonani, że będzie to walka wieczoru!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze