Ed Sheeran

i

Autor: Ian West/Press Association/East News Ed Sheeran zagrał koncert w Polsce.

Ed Sheeran dał czadu w Polsce! Tak wyglądał spektakularny koncert na Stadionie Narodowym

2022-08-26 10:05

Ed Sheeran przyjechał do Polski, aby zagrać dla swoich fanów. W czwartek, 25 sierpnia 2022 odbył się pierwszy koncert w ramach the Mathematics Tour. Odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie i zachwycił publiczność. Spektakularna scena, świetne wizualizacje i największe hity brytyjskiego artysty... To nie mogło się nie udać!

Ed Sheeran kolejny raz zaśpiewał dla Polaków. To jeden z tych artystów, który nie ma problemu ze sprzedażą biletów w naszym kraju. Zawsze znikają jak świeże bułeczki. Nie jest nowością, że Polacy uwielbiają brytyjskiego wokalistę. 25 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie dał koncert w ramach trasy the Mathematics Tour. To było jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego roku i było na co czekać. Na środku areny stanęła ogromna scena, którą otaczały ekrany i światła. Sheeran śpiewał na obrotowej podłodze, przez co mogli go zobaczyć fani z każdego punku stadionu. Zdjęcia i nagrania z koncertu robią wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE: Ed Sheeran nakręcił teledysk w Kijowie. To nie jest zwykły klip [WIDEO]

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Ed Sheeran w Polsce 25.08.2022 - ZDJĘCIA

Ed Sheeran aktualnie jest w trasie koncertowej the Mathematics Tour, która promuje jego ostatni album pt. Equals. To z tego krążka pochodzą takie piosenki jak Bad Habits czy Shivers. Podczas wydarzenia można usłyszeć też największe hity Eda, jak np. Thinking Out Loud, Perfect i Shape of You. Zdjęcia i filmy z koncertu w Warszawie można zobaczyć w galerii niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA