Domowy Festiwal nadchodzi! Które gwiazdy wezmą w nim udział? [DATY i GODZINY]

2020-03-29 19:39 EK
Domowy Festiwal nadchodzi! Które gwiazdy wezmą w nim udział? [DATY i GODZINY]
Autor: pixabay.com Festiwal

Akcja #zostańwdomu cieszy się sporym zainteresowaniem. Co ciekawe, dołącza do niej coraz więcej gwiazd, które mimo przeciwności losu starają się normalnie funkcjonować. W sieci pojawiła się nowa inicjatywa, którą jest Domowy Festiwal. Z miłości do muzyki, a także swoich fanów, artyści chcą grać koncerty online. Więcej informacji o muzycznym wydarzeniu, a także dokładny harmonogram koncertów, znajdziecie w poniższym artykule na ESKA.pl.

Domowy Festiwal to wyjątkowa, nowa akcja polskich piosenkarek i piosenkarzy, która odbędzie się od 26 do 29 marca. Od czwartku przez dokładnie cztery dni będzie można posłuchać koncertu swojej ulubionej gwiazdy w sieci. Swoimi muzycznymi rytmami, artyści chcą wesprzeć Polaków w trudnym czasie, związanym z panującą pandemią koronawirusa. Wśród artystów wystąpią m.in.: Ania Karwan, Alicja Szemplińska, Kasia Dereń, Sanah, a także wielu innych wokalistów. Co ciekawe, każdy muzyk będzie miał 30 minut, aby zaprezentować fanom swoje kawałki. Wszystkie występy będą transmitowane za darmo, w formie live’ów na prywatnych kontach wokalistów w aplikacji Instagram.

Warto wspomnieć, że w sieci powstał oficjalny fanpage Domowego Festiwalu, gdzie umieszczane są świeże informacje o występach gwiazd. Konto znajdziesz na Instagramie pod nazwą @domowyfestiwal. W dalszej części artykułu, umieszczony został dokładny harmonogram koncertów, a także nazwy kont wokalistów, których znajdziesz bez problemu za pośrednictwem aplikacji.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Domowy Festiwal - harmonogram 26-29.03.2020

Harmonogram Domowego Festiwalu przedstawia się w następujący sposób:

Dzień 1 – 26.03.2020.

18:00 – BEMY @bemystagram
18:30 – Aleksandra Smerechanska @aleksandra_smerechanska
19:00 – Jakob Zaborski @jacob_zaborski
19:30 – Swiernalis @swiernalis
20:00 – Paula i Karol @paulaikarol
20:30 – Artur Sikorski @artur_sikorski
21:00 – Ania Karwan @aniakarwan

Dzień 2 – 27.03.

17:00 – Alicja Szemplińska @alicjaszemplinska
17:30 – Ewelina Grossman @ewelinagrossman
18:00 – Adam Strycharczuk @adam_strycharczuk
18:30 – Marcel Baliński @marcelbalinski
19:00 – Michał Sobierajski @michalsobierajski
19:30 – Marcin Januszkiewicz @marcinjanuszkiewicz
20:00 – Jeremi Sikorski @jeremisikorski
20:30 – Bovska @bovska

Dzień 3 – 28.03.

16:30 - Michał Kwiatkowski @michal_officiel
17:00 – Kasia Dereń @kasia_deren
17:30 – Magdalena Tul @magdalenatul
18:00 – Nicole Kulesza @nicole_kulesza
18:30 – Bartek Caboń ft. Klaudia Sobotka @bartekcabon & @klaudiasobotka
19:00 – Nick Sincler @nsinckler
19:30 – Natalia Kawalec @nataliakawalec.official
20:00 – Marta Bijan @marta_bijan
20:30 – Kasia Sawczuk @sawczukkasia
21:00 – Sanah @sanahmusic

Dzień 4 – 29.03.

16:00 — Odet @odet_music
16:30 — Bløm @blomofficial
17:00 — Jan Serce @jan_x_serce
17:30 — Ala Zastary @ala.zastary
18:00 — Janek Traczyk @janek_traczyk
18:30 — Agata Gładysz @agatagladysz
19:00 — Lanberry @lanberry
19:30 — Saszan @saszan
20:00 — Dawid Kwiatkowski @kwiatkowsky
20:30 — Marta Gałuszewska @mgaluszewska
21:00 — Magda Bereda @magdabereda
21:30 — Yorüba DJ SET @yorubasound

Najnowsze