Trening w domu - te cztery osoby z Insta z pewnością cię do tego zachęcą #zostańwdomu

2020-03-25 11:30 EK
#zostańwdomu i zrób trening! Te cztery osoby z Instagrama z pewnością Cię do tego zachęcą
Autor: pixabay.com #zostańwdomu i zrób trening! Te cztery osoby z Instagrama z pewnością Cię do tego zachęcą

Trening w domu może być tak samo fajny, co ćwiczenia na siłowni. Efekt, który chcemy osiągnąć nie zależy od miejsca, w którym wykonujemy aktywność fizyczną, ale od determinacji i sumienności. Podczas spędzania czasu w domowym zaciszu, możemy znaleźć wiele osób, które za pośrednictwem mediów społecznościowych prowadzą transmisje swoich treningów. Sprawdź, na ESKA.pl kto z Instagrama z pewnością zachęci Cię do zrobienia idealnej formy na lato.

#zostańwdomu i zrób trening - to kolejny pomysł, który z pewnością sprawdzi się podczas domowej kwarantanny. To nie tylko idealny sposób na nudę, ale również dobry pretekst, aby zachęcić do tego swoich bliskich. Nie obawiaj się, że nie masz kondycji. Stopniowo, wraz z regularnym wykonywaniem treningów Twoja sprawność fizyczna wzrośnie. Ćwiczenia z ciekawymi i zabawnymi osobami z Instagrama z pewnością Cię do tego przekonają. Poniżej znajdziesz listę czterech osób, które swoimi treningami, oraz osobowością podbijają serca użytkowników aplikacji - i nie tylko.

Qczaj – jego InstaStories nie tylko zachęci Cię do aktywności fizycznej, ale także rozbawi do łez! Popularny, a w dodatku lubiany trener wielu kobiet, podczas domowej kwarantanny wykonuje treningi live dla swoich obserwatorów. Jeśli chcesz zrobić formę na lato i zaczerpnąć trochę zabawnej rozrywki – znajdziesz go na Instagramie pod nazwą @qczaj.

Monika Kołakowska – jej profil na Instagramie obfituje w wiele kolorowych zdjęć. Instruktorka fitness nie tylko zachęca do aktywności fizycznej, ale również w serwisie YouTube publikuje darmowe treningi, z których warto skorzystać. Kilka dni temu trenerka ogłosiła tygodniowe wyzwanie, w którym każdego dnia widzowie mogą spodziewać się innego rozkładu ćwiczeń. Jeśli chcesz poruszać się z Moniką, znajdziesz ją na Instagramie pod nazwą @monikakolakowska.

Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

#zostańwdomu i poćwicz - trenerzy z Instragrama

Oktawian Zagórski - zumba, taniec, śpiew i fitness to jego największe pasje, którymi na co dzień zaraża innych. Jego stacjonarne, darmowe zajęcia cieszyły się zawsze sporym zainteresowaniem. Tymczasem podczas domowego spędzania czasu, instruktor wpadł na pomysł i wieczorami robi treningi online na żywo. Oktawiana znajdziesz na Instagramie pod nazwą @oktawianz.

Ola Żelazo – mama, żona, pani domu, blogerka, a w dodatku youtuberka. Dziewczyna pasjonuje się nie tylko fitnessem, ale również jogą. Uwielbia łączyć ćwiczenia jogi z oddechem. Jeśli chcesz poćwiczyć razem z Olą, masz taką możliwość. Instruktorka na swoim Instagramie zachęca do aktywności fizycznej i nie tylko. Znajdziesz ją pod nazwą @joga.zelazo.  

Więcej kreatywnych pomysłów, a także inspiracji - co można robić w domu, znajdziesz na naszej stronie internetowej, w specjalnej zakładce #zostańwdomu.

Najnowsze