KONCERTY 2024

Doda rozpali serca fanów w Gdańsku. Kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety?

2023-11-29 10:12

Doda rozpala serca fanów! Jej multimedialne widowisko Aquaria Tour 27 stycznia dopłynie do ERGO ARENY na pograniczu Gdańska i Sopotu – kolejnej, po Krakowie i Łodzi, przystani na trasie. Trzy wielkie hale w Polsce i trzy spektakularne występy – to spełnienie marzeń wielu polskich artystów. Doda udowadnia, że należy do elity.

Doda obiecuje energię, świetną zabawę i muzyczną podróż. Wokalistka zabiera swoich fanów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawiają, że publiczność doświadcza wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawia w osłupienie, bo tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wyjchodzi z muszli, znika w zapadni sceny, tańczy sama i z formacją, unosi się w powietrze, a do tego w trakcie jej występu pada prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmienia kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny - całość robi ogromne wrażenie.

Doda - koncerty w Krakowie, Łodzi i Gdańsku 2024

Daty i miejsca, które każdy fan Dody musi zaznaczyć w kalendarzu są trzy: 6 stycznia - TAURON Arena Kraków, 20 stycznia - Atlas Arena w Łodzi oraz 27 stycznia - ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. W tych dniach publiczność będzie miała okazję zanurzyć się w magiczny świat „Aquarii" - albumu, który zdobył serca fanów oraz pośpiewać razem z artystką jej starsze przeboje. To będą trzy największe hale w Polsce i trzy fantastyczne, multimedialne widowiska koncertowe. Tym samym Doda dołącza do wąskiej elity polskich artystów, którzy mogą się pochwalić wypełnionymi arenami, bo że tak się stanie – nikt nie wątpi!

DODA UDERZYŁA SMOLASTEGO!? (Sanah, zarobki Beyonce, Roxie Węgiel, Jann)

Doda - bilety na koncerty 2024

To wydarzenie to nie tylko koncert muzyczny. To spotkanie z gwiazdą, która nie boi się eksperymentować i zaskakiwać, kreując niepowtarzalne widowisko przykuwające uwagę od pierwszych dźwięków. Kulisy jego powstawania można było śledzić w programie „Doda. Dream show” na antenie Polsatu. Później artystka wystąpiła w studiu telewizyjnym, a już w styczniu wyruszy w trasę. Ile kosztują wejściówki? Można je kupić na stronie biletserwis.pl, a ceny na występ w Gdańsku wahają się między:

  • Płyta GA - 199,00 ‐ 229,00 ZŁ / 212,93 ‐ 245,03 zł po dodaniu opłaty serwisowej
  • Płyta GC - 250,00 ‐ 280,00 ZŁ / 267,50 ‐ 299,60 zł po dodaniu opłaty serwisowej
  • Trybuna Dolna - 185,00 ‐ 215,00 ZŁ / 197,95 ‐ 230,05 zł po dodaniu opłaty serwisowej
  • Trybuna Górna  - 145,00 ‐ 175,00 ZŁ / 155,15 ‐ 187,25 zł po dodaniu opłaty serwisowej
  • Trybuna VIP - 799,00 ZŁ / 854,93 zł po dodaniu opłaty serwisowej

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

- Doda przygotowała specjalnie dla swoich wiernych fanów niesamowite widowisko. Już je widziałem i potwierdzam, że to show godny międzynarodowej gwiazdy. W trakcie jej występu emocje z pewnością sięgną zenitu. Artystka zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty oraz nieśmiertelne hity, które podbiły serca fanów na przestrzeni lat. Jestem pewien, że energia, którą Doda przekaże fanom w Krakowie i Łodzi oraz przywiezie na Pomorze uczyni te wieczory niezapomnianymi! – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncerty Dody 6, 20 i 27 stycznia.