Daria Zawiałow wystąpi w Klubie Stodoła. Kiedy i gdzie kupić bilety? [DATA, BILETY]

2019-07-31 17:26
Daria Zawiałow
Autor: materiały prasowe

Po sukcesie w pełni wyprzedanego kwietniowego koncertu w Warszawie oraz doskonale przyjętym występie na scenie głównej tegorocznej edycji Open'er Festival, Daria Zawiałow wraca do Stodoły! Artystka wystąpi w warszawskim Klubie 5 grudnia, w ramach trasy Helsinki Tour Vol. 2. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Daria Zawiałow - koncert w Stodole został już ogłoszony. Daria Zawiałow przebojem wkroczyła na polski rynek fonograficzny za sprawą debiutanckiego krążka A Kysz!. Album zadebiutował na 7. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS oraz błyskawicznie otrzymał status złotej płyty. 8 marca 2019, nakładem Sony Music, ukazał się drugi studyjny album Darii Zawiałow, Helsinki. Jak przyznała Daria, płytę stworzyła wraz ze swoim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. - Nie spodziewaj się jednak powtórki z A Kysz!. Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas do miejsca, w którym jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie - za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Będzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno będzie po naszemu! - tymi słowami artystka zapowiadała premierę krążka oraz nadchodzącą trasę koncertową. 

Daria Zawiałow w klubie Stodoła - kiedy?

Cykl koncertów w ramach Helsinki Tour spotkał się ze znakomitym odbiorem fanów oraz branży muzycznej. Najlepszym tego dowodem jest kwietniowy koncert w Stodole, który został w pełni wyprzedany na wiele tygodni przed datą wydarzenia. Dopełnieniem tego sukcesu był doskonale przyjęty występ Artystki na scenie głównej tegorocznej edycji Open'er Festival. Już 5 grudnia Daria Zawiałow ponownie powróci na deski Klubu Stodoła, w ramach drugiej odsłony trasy Helsinki Tour. Warszawska publiczność będzie miała okazję usłyszeć nowe utwory artystki, przygotowane specjalnie z myślą o nadchodzącej trasie. Bilety na warszawski koncert trafiły właśnie do sprzedaży! 

Daria Zawiałow - bilety

Bilety na warszawski koncert Darii Zawiałow w Klubie Stodoła są już dostępne. Wejściówki w cenach 59 złotych za miejsca stojące oraz 99 złotych za miejsca siedzące (balkon) do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz za pośrednictwem stron internetowych: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Najnowsze