Shawn Mendes i Camila Cabello - teledysk Senorita BEZ MUZYKI! Jest gorąco!

2019-07-31 16:19 RW
Shawn Mendes i Camila Cabello - piosenka Senorita BEZ MUZYKI! Jest gorąco!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita (YouTube.com/ Shawn Mendes) Shawn Mendes i Camila Cabello - piosenka Senorita BEZ MUZYKI! Jest gorąco!

Shawn Mendes i Camila Cabello wzbudzają duże zainteresowanie fanów, dziennikarzy, ale również paparazzi, którzy od kilku tygodni polują na parę. Zdecydowanie teledysk do ich wspólnego , to jeden z najgorętszych, najbardziej namiętnych muzycznych obrazków w ostatnich latach. Co można usłyszeć, gdy wyciszymy muzykę w klipie duetu? Przekonacie się już teraz i sprawdźcie przeróbkę piosenki Senorita!

Shawn Mendes i Camila Cabello wzbudzają w ostatnim czasie duże zainteresowanie. Każdego dnia w sieci można znaleźć nowe wieści z życia zakochanej pary. Co najważniejsze, artyści na początku wakacji, 21 czerwca, wydali wspólny hit Senorita, który błyskawicznie stał się wielkim radiowym hitem. Warto wspomnieć, że utwór swoją premierę miał wraz z gorącym teledyskiem, który wypełniony jest tanecznymi nocami i przejażdżkami motocyklowymi. Jeszcze goręcej jest po wyłączeniu muzyki z klipu Senorita. Takowa przeróbka cieszy się dużą popularnością w internecie. 

Senorita bez muzyki - przeróbka 

Senorita bez muzyki to dzieło, za które odpowiada autor kanału Without Music na YouTube. Do stworzenia zabawnego filmiku wykorzystał fragmenty oryginalnego teledysku. Youtuber, który ma ponad 1,7 mln subskrypcji, usunął z klipu muzykę i wokale duetu. Wszystko zastąpił odgłosami, które według niego, moglibyśmy usłyszeć będąc na planie.
Niektórzy w komentarzach napisali, że musieli wyciszyć dźwięk, bo poczuli się tak, jakby oglądali film dla dorosłych. Wydaje się, że najzabawniej jest w momencie, gdy osoba udająca głos Shawna Mendesa przez chwile śpiewa Stitches, a Camila Cabello rozdziera własne ubranie. Zobaczcie sami!

59C8prNWd_4

Najnowsze