Will Champion z Coldplay opowiada nam o trasie po pandemii, niespodziankach podczas koncertów i... pierogach [WYWIAD]

2022-07-05 14:33
Will Champion z Coldplay: wywiad
Autor: Invision/Invision/East News/Paul R. Giunta Will Champion z Coldplay: wywiad

Jak będzie wyglądał warszawski koncert Coldplay, który już 8 lipca? Czy pojawią się jakieś polskie akcenty? Co tak wyjątkowego jest w tej trasie koncertowej? Czy Will kocha polskie pierogi? Tego wszystkiego dowiecie się ze specjalnego wywiadu z Willem Championem, perkusistą zespołu. Rozmawiał Michu Sobkowski.

Już 8 lipca grupa Coldplay po 5 latach powróci do Polski! Jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie odwiedzi nasz kraj po raz trzeci. Czego możemy spodziewać się po koncercie? Show jakiego Coldplay jeszcze u nas nie zagrali. Jak zdradził Will, w ramach trasy koncertowej Music of The Spheres World Tour zespół wykorzystał najnowsze technologiczne rozwiązania, dzięki którym przygotowali coś naprawdę wyjątkowego. Podczas rozmowy z Michem Sobkowskim opowiedział też o tym, jak bardzo zespół cieszy się z powrotu do koncertowania, zdradził czy zagrają jakiś polski utwór oraz co myśli o polskich pierogach!

Sonda
Wybierasz się na koncert zespołu Coldplay?
Listen to "Perkusista Coldplay gościem Radia ESKA! Posłuchaj rozmowy z Willem Championem" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze