Coldplay

i

Autor: Warner Music Poland Coldplay - premiera koncertu w polskich kinach.

Premiery

Coldplay - koncert Music Of The Spheres w kinach. Kiedy premiera w Polsce?

2023-03-27 17:05

Po ogromnym sukcesie Coldplay Music Of The Spheres Live Broadcast z Argentyny, które trafiło do kin na całym świecie w październiku zeszłego roku, zespół powraca na duży ekran w zupełnie nowej, reżyserskiej wersji tego show. Kiedy odbędzie się premiera nowego filmu z trasy koncertowej?

Coldplay - Music Of The Spheres: Live At River Plate to film nakręcony podczas dziesięciodniowych występów Coldplay na stadionie River Plate w Buenos Aires. Ten spektakularny film ma zremasterowany dźwięk i oszałamiające efekty wizualne uchwycone przez zdobywcę nagrody BAFTA i nominowanego do nagrody Grammy reżysera Paula Dugdale’a, w tym mnóstwo wcześniej niepublikowanych materiałów. Światła, lasery i fajerwerki wypełniają ekran podczas koncertu, który The Times okrzyknął mianem „najwspanialszego pokazu muzyki na żywo w historii”. Oprócz hitów, takich jak Yellow, Fix You, Viva La Vida, My Universe i A Sky Full Of Stars, w filmie uslyszeć możemy również The Astronaut w wykonaniu Jina z grupy BTS.

Maneskin w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Coldplay - Music Of The Spheres: Live At River Plate. Data premiery

Film Coldplay - Music Of The Spheres: Live At River Plate będzie można zobaczyć w Multikinie 19 kwietnia 2023 o godzinie 19:00 i 23 kwietnia 2023 o godzinie 15:00. Trailer widowiska zamieszczamy niżej.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Music Of The Spheres - set list

Lista piosenek na trasie koncertowej Music Of The Spheres:

 1. Higher Power
 2. Adventure of a Lifetime
 3. Paradise
 4. Charlie Brown
 5. The Scientist
 6. Viva La Vida
 7. Hymn for the Weekend
 8. Let Somebody Go
 9. Politik
 10. In My Place
 11. Yellow
 12. Human Heart
 13. People of the Pride
 14. Clocks
 15. Infinity Sign
 16. Something Just Like This
 17. Midnight
 18. My Universe
 19. A Sky Full Of Stars
 20. Sparks
 21. Humankind
 22. Fix You
 23. Beautiful
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE