Maneskin

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Maneskin w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

2023-05-06 15:25

Maneskin już niedługo zawita do Polski! Włoska grupa powraca do naszego kraju by dać niesamowite show. Podczas koncertu usłyszymy największe hity zespołu. Nie zabraknie również najnowszych kawałków. Europejska część trasy The Loud Kids zaplanowana jest już na wiosnę. Sprawdziliśmy, gdzie dokładnie odbędzie się koncert i czy są jeszcze bilety.

Maneskin w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertu włoskiego zespołu w jednym miejscu. Mający na koncie blisko 3,5 miliarda streamów na wszystkich platformach muzycznych i ponad 43 miliony słuchaczy miesięcznie na Spotify zespół Måneskin ponownie rozgrzeje europejską publiczność! Grupa zagra 16 koncertów na międzynarodowej trasie, która odwiedzi między innymi Londyn, Brukselę, Wiedeń, Pragę, Paryż czy Rzym. Dzięki ich surowemu, energetycznemu brzmieniu Måneskin przywrócili rock'n'roll na szczyty światowych list przebojów. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. Formacja wygrała Eurowizję kawałkiem "itti E Buoni, co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni od sukcesu w Rotterdamie mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach. Ich drugi album Teatro d’ira – Vol. I miał premierę 19 marca 2021 roku, a w lipcu ukazało się wideo do I Wanna Be Your Slave, które już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na YouTube we Włoszech oraz plasując się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. W ostatnich miesiącach Måneskin pobił szereg rekordów, stając się między innymi pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki (Beggin i I Wanna Be Your Slave) w Top 10 w UK.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Maneskin w Polsce 2023 - data i miejsce

Włoska grupa powraca do naszego kraju by zagrać w warszawskiej hali COS Torwar. Choć początkowo koncert miał odbyć się 15 lutego, to trasa została przełożona na wiosnę. Maneskin w Polsce wystąpi 12 maja 2023.

Maneskin w Polsce 2023 - bilety

Bilety na Maneskin w Polsce 2023 są nadal dostępne. Można je zakupić m.in. na stronie www.alebilet.pl. Warto się pospieszyć, ponieważ z każdym dniem zainteresowanie wejściówkami jest coraz większe.

  • Trybuny Health Pass - od 650 złotych do 2 271 złotych
  • Trybuny Standard - od 900 złotych do 1500 złotych
  • Płyta Health Pass - od 798 słotych do 1300 złotych
  • Golden Circle Standard - od 1400 złotych do 1500 złotych

Avril Lavigne w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?