Celine Dion w Polsce 2024 - kiedy i gdzie? Ile kosztują wejściówki? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-12-08 12:23
Celine Dion
Autor: Materiały prasowe Celine Dion

Ze względu na dalszą rekonwalescencję Celine Dion, która nadal dochodzi do siebie po problemach zdrowotnych, artystka ogłosiła przełożenie wiosennych występów swojej europejskiej trasy Courage World Tour 2023.

Koncerty Celine Dion zaplanowane od 24 lutego do 11 kwietnia 2023 roku, w tym także wydarzenia w Łodzi oraz w Krakowie ostatecznie odbędą się na wiosnę 2024. Spektakle zaplanowane na 26 sierpnia – 4 października 2023 roku pozostaną bez zmian. Tym samym oznacza to, że Celine Dion w przyszłym roku powróci na trasy koncertowe po długiej przerwie spowodowanej chorobą. Celine Dion wystąpiła na pierwszych 52. koncertach w ramach trasy Courage World Tour w Ameryce Północnej przed wybuchem pandemii i wstrzymała trasę w marcu 2020 roku. Od tego czasu Celine była leczona i wraca do zdrowia po ciężkich i uporczywych skurczach mięśni, które uniemożliwiły jej występy. Zespół medyczny Celine Dion nadal leczy ten ciężki dla artystki stan jednak rokowania są optymistyczne.

Disney100 - koncerty w 2023 roku. Multimedialne widowisko z okazji 100-lecia Disneya: data, miejsce, bilety

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Celine Dion - koncert w Polsce 2024

Koncerty Celine Dion odbędą się w Łodzi oraz w Krakowie wiosną 2024 roku. Celine Dion ostatecznie potwierdziła występy w Polsce: 8 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz 10 marca 2024 roku w TAURON Arenie w Krakowie. Wiosenny etap trasy koncertowej w Europie rozpocznie się w Pradze 6 marca 2024 roku, a zakończy w Londynie 22 kwietnia 2024 roku.

Dawid Podsiadło - BILETY na koncerty WIOSNA 2023. Gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

Boli mnie, że nie będę gotowa w lutym na wznowienie mojej trasy po Europie. Tęsknię za wami wszystkimi... Byciem na scenie... występowaniem dla Was. Zawsze daję z siebie 100% kiedy gram swoje koncerty, ale nie mogę Wam tego teraz dać. Abym ponownie mogła dać z siebie wszystko podczas koncertów, nie mam innego wyjścia, jak skoncentrować się na moim zdrowiu i mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia.

Celine Dion w Polsce 2024 - bilety

Bilety zakupione na przełożone daty koncertów w tym także na koncerty w Łodzi oraz w Krakowie będą honorowane w nowych terminach w 2024 roku. W przypadku dalszych pytań lub opcji dotyczących biletów, ich posiadacze powinni skontaktować się z punktami zakupu.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze