Disney100 - koncerty w 2023 roku. Multimedialne widowisko z okazji 100-lecia Disneya: data, miejsce, bilety

2022-12-07 16:39
Disney100 - koncerty
Autor: GoodTaste Disney100 - koncert z okazji 100-lecia Disneya.

Muzyka z legendarnych scen filmowych największych disneyowskich produkcji zabrzmi na dwóch koncertach w Polsce. Utwory m.in. ze ścieżek dźwiękowych Pięknej i Bestii, Krainy lodu, Króla lwa, a także Gwiezdnych wojen i animacji studia Pixar wykonają popularni wokaliści z towarzyszeniem Hollywood Sound Orchestra. Multimedialne widowisko „Disney100: Koncert” z okazji 100-lecia wytwórni będzie można usłyszeć i zobaczyć jesienią przyszłego roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Disney100 - jubileuszowa trasa koncertowa rozpocznie się 13 kwietnia w Niemczech. Wyjątkowy urodzinowy show przez cały rok odwiedzi łącznie 10 krajów, w tym również: Szwajcarię, Austrię, Włochy, Węgry, Szwecję, Norwegię, Czechy, Wielką Brytanię i Polskę. Podczas ogromnego w skali wydarzenia muzycy zaproszą publiczność na multimedialną podróż przez historię kina. Zabrzmią utwory z klasycznych filmów jak Mary Poppins i najnowszych przebojów – Nasze magiczne Encanto. Nie zabraknie ścieżek dźwiękowych znanych produkcji Marvela, co nie umknie uwadze fanom superbohaterów. Całość dopełnią animacje i fragmenty filmów na wielkim ekranie, które sprawią, że pozytywne wrażenia tych magicznych chwil na długo zapadną w pamięć.

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Disney100 w Polsce - DATY, MIEJSCA, BILETY

Znamy już daty i miejsca koncertów Disney100 w Polsce. Terminarz wygląda następująco:

  • 11.10.2023  COS Torwar - Warszawa
  • 12.10.2023  TAURON Arena - Kraków

Bilety można dostać na stronie internetowej goodtaste.pl.

Disney - o firmie

Firma The Walt Disney Company powstała w 1923 roku i od tego czasu – czyli nieustannie już przez 100 lat – dostarcza uwielbianych na całym świecie opowieści o fantazji, magii, wielkich emocjach i marzeniach, które się spełniają. Studio dało światu niezliczonych bohaterów i bohaterki, fascynujące światy i historie, w których hipnotyzujące obrazy łączą się z niezapomnianymi dźwiękami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze