Viki Gabor

i

Autor: materiały prasowe

Bursztynowy słowik 2021 - kto walczy o nagrodę Top Of The Top Sopot Festival?

2021-08-17 14:35

Konkurs, w którym do wygrania jest bursztynowy słowik, budzi wielkie emocje. Do rywalizacji staną największe gwiazdy polskiego przemysłu muzycznego, które w ostatnim roku nagrały prawdziwe radiowe hity. Sprawdźcie listę artystów, którzy uświetnią drugi dzień Top Of The Top Sopot Festival 2021.

Bursztynowy słowik 2021 - kto stanie do walki o cenne trofeum? Lista wykonawców jest naprawdę imponująca! Po dwuletniej przerwie widzowie stacji TVN będą mogli zobaczyć kolejną odsłonę uwielbianego festiwalu muzycznego Top Of The Top Sopot Festival. W tym roku, tak jak w ubiegłych latach, na scenie zaprezentują się niekwestionowane gwiazdy polskiej estrady. Od 17 do 19 sierpnia Opera Leśna w Sopocie po raz kolejny zamieni się w centrum muzycznych wydarzeń. Najwięcej emocji budzi zdecydowanie drugi dzień festiwalu, na który zaplanowano koncert pod hasłem #Top of The Top Challenge. Na scenie w trakcie jego trwania zaprezentują się najpopularniejsi wykonawcy, którzy w ostatnim roku wylansowali największe radiowe hity. To widzowie zdecydują, który z nich najbardziej zasłużył na zdobycie bursztynowego słowika. To będzie bardzo wyrównany pojedynek!

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart

Bursztynowy słowik 2021 - kto walczy o nagrodę?

Oficjalnie wiadomo już, kto stanie do walki o prestiżowe trofeum. W tym roku organizatorzy postawili jedynie na polskich wykonawców. Na scenie zmierzą się między innymi dwie zwyciężczynie Eurowizji Junior, czyli Roksana Węgiel oraz Viki Gabor. Poniżej prezentujemy pełny program konkursu #Top of The Top Challenge wraz z piosenkami, jakie zawalczą o tytuł największego hitu ostatniego roku.

  • Grzegorz Hyży: Król Nocy
  • Viki Gabor: Afera
  • Roksana Węgiel: Korona
  • Margaret: Tak na oko
  • Dawid Kwiatowski: Bez Ciebie
  • Michał Szczygieł: Noga na gaz
  • Arek Kłusowski: Idealny syn
Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE