Billie Eilish zagra wirtualny koncert! To będzie muzyczne wydarzenie roku?

Billie Eilish
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News Billie Eilish

Billie Eilish zaskoczy swoich fanów jeszcze pod koniec października 2020 roku! Otóż artystka zagra koncert online z Los Angeles, który będzie transmitowany na żywo na całym świecie. Kiedy odbędzie się zatem Livestream Where Do We Go? Więcej informacji na ESKA.pl!

Billie Eilish zapowiedziała swoim fanom, że zagra koncert online w zamian za odwołaną trasę koncertową. Artystka była w trakcie trasy koncertowej, która promowała jej debiutancką płytę When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, kiedy na całym świecie pandemia koronawirusa rozprzestrzeniała się w zastraszającym tempie. Sytuacja, w jakiej znalazł się świat sprawiła, że Billie Eilish musiała przerwać koncerty i przełożyć je na nieznane jeszcze terminy. W zamian za nieskończoną trasę koncertową, wokalistka postanowiła zorganizować koncert online z Los Angeles, który będzie transmitowany na żywo na całym świecie. Wydarzenie zorganizowane będzie 25 października 2020 o północy czasu środkowoeuropejskiego. To będzie niesamowita przygoda, dlatego też warto zakupić dostęp do transmisji, aby poczuć się zaproszonym do świata Billie Eilish. Artystka wykona pełen set na żywo z użyciem najnowocześniejszej technologii.

Billie Eilish - koncert online Where Do We Go

Billie Eilish zagra koncert online 25 października 2020! Każda osoba posiadająca bilet na transmisję będzie miała dostęp do przygotowanych przez wokalistkę niespodzianek, których będzie całkiem pokaźna ilość.

Makijaż inspirowany Billie Eilish
Najnowsze