Billie Eilish doceniona na świecie. Tych nagród może pozazdrościć jej każdy!

2020-10-15 11:46 ek
Billie Eilish
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie została mocno doceniona! W jej ręce trafiły wspaniałe tytuły, z których są dumni nie tylko jej fani, ale również sama gwiazda! Nic dziwnego, Billie swoją ciężką pracą i muzycznymi perełkami, po prostu na to zasłużyła! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Billie Eilish doceniona na świecie. Tych nagród może pozazdrościć jej każdy! Najpopularniejsza wokalistka młodego pokolenia Billie Eilish została doceniona na gali Billboard Music Awards, która odbyła się 14 października. Tegoroczne rozdanie nagród muzycznego magazynu było jednak nieco inne. Odbyło się bez publiczności i z pięciomiesięcznym opóźnieniem ze względu na pandemię koronawirusa, która wciąż trwa dosłownie na całym świecie. Głośne wydarzenie mimo iż było inne i tak obfitowało w sporo emocji i wrażeń. Imprezę poprowadziła trzeci raz z rzędu piosenkarka i autorka tekstów - Kelly Clarkson. Mimo iż nie było publiczności, to spora część nominowanych osób pojawiła się na gali.

Największym zaskoczeniem wieczoru był nominowany aż w szesnastu kategoriach Post Malone. To właśnie on był zdecydowaną gwiazdą wieczoru i na muzycznej gali magazynu Billboard, otrzymał aż dziewięć statuetek! Nagrodzona została również Billie Eilish, która w maseczce wyszła na scenę by odebrać nie jedną nagrodę, a kilka!

Billie Eilish kiedyś i dziś

Billie Eilish doceniona na świecie!

Billie Eilish została doceniona na świecie! Nic dziwnego, sama zapracowała sobie na ten sukces swoją ciężką pracą. Do jej rąk trafiły aż trzy nagrody! Mowa o Top Billboard 200 Album i Top Female Artist na 2020 Billboard Music Awards. Fani z pewnością są dumni ze swojej ulubionej wokalistki!

Najnowsze