Beyonce

i

Autor: White Label/East News Beyonce w Polsce 2023 - ceny biletów zaskoczyły fanów!

Beyonce w Polsce 2023 - bilety premium kosztują fortunę. Nawet cztery zera na rachunku!

2023-02-03 16:42

Koncert Beyonce w Polsce to jedna z najgłośniejszych informacji ostatnich dni. Wiele osób marzy, aby zdobyć bilet na widowisko w wykonaniu amerykańskiej supergwiazdy. I o ile ceny standardowych wejściówek pozytywnie zaskoczyły fanów, te VIP-owskie kosztują na prawdę fortunę! Nie uwierzycie, jak zobaczycie kwotę.

Koncert Beyonce w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Już pierwszego dnia przedsprzedaży wejściówki na Renaissance World Tour próbowało kupić tysiące osób. Warto się spieszyć, ponieważ kiedy zostanie otwarta sprzedaż ogólna, bilety mogą rozejść się w ciągu kilku minut. Tak duża liczba chętnych wynika pewnie z faktu, że ceny nie są aż tak wysokie, jak się spodziewano. Za miejsce w strefie Gold Circle, czyli niemal pod samą sceną, trzeba zapłacić niecałe 700 złotych. Dla porównania ta sama strefa na koncercie Celine Dion w Warszawie kosztowała ponad 2000 złotych. Na górnych trybunach wstęp na koncert można mieć już za 165 złotych. Takie kwoty mogą być jednak wynikiem bardzo drogich wejściówek premium. Sami zobaczcie!

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Beyonce w Polsce 2023 - cena biletów premium szokuje!

Kiedy spojrzymy na ceny biletów VIP, przystępne ceny biletów standardowych przestają dziwić. Za pakiet VIP Pure/Honey On Stage Riser Front Row Experience, czyli miejsce w elitarnej scenie pod samą scenę oraz dodatkowe atrakcje, trzeba zapłacić ponad... 14 000 złotych! Strefa VIP Riser kosztuje ponad 6000 złotych. Wstęp do Clubu Renaissance, czyli specjalnej strefy barowej pod samą scenę, kosztuje ponad 1700 złotych.

Beyoncé celebruje swoją seksualność na nowej płycie. Renaissance to odrodzenie muzyki dance w odważnym stylu [RECENZJA]

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?

Data koncertu w Beyonce w Polsce to wtorek 27 czerwca 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. To trzeci raz, kiedy gwiazda wystąpi w tym obiekcie. Warszawską arenę odwiedziła już w 2013 i 2018 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE