Beyonce

i

Autor: Robin Harper/Invision/AP/East News Beyonce w Polsce - BILETY. Po ile i gdzie kupić?

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

2023-02-07 10:36

Beyonce wystąpi w Polsce w 2023 roku! Piosenkarka ogłosiła nową trasę koncertową Renaissance World Tour. Koncert w Polsce jest spełnieniem marzeń wielu fanów, którzy już poszukują informacji o biletach na wydarzenie. Gdzie będzie można je kupić? Kiedy będą dostępne? Ile będą kosztowały? Oto najważniejsze informacje.

Beyonce w Polsce 2023 to jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku w naszym kraju. Gwiazda po 5 latach wraca do Polski, aby znów wystąpić przed tysiącami fanów. Już 27 czerwca zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Wielbiciele artystki od dawna czekali na potwierdzenie informacji o koncercie. Spekulowało się o nim już w wakacje 2022 roku, kiedy Beyonce wydała album Renaissance. Bilety mogą rozejść się w mgnieniu oka, ponieważ to bez wątpienia jedna z największych gwiazd światowego formatu. Wiele osób marzy o usłyszeniu i zobaczeniu jej na żywo. Warto się więc spieszyć z zakupem wejściówek. Sprawdź, kiedy rozpocznie się sprzedaż. Jaka będzie cena biletów? Gdzie będzie można je kupić?

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

Koncerty w Polsce - LUTY 2023. Które gwiazdy warto zobaczyć?

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY. Kiedy i gdzie kupić?

Bilety na koncert Beyonce w Warszawie już poszukiwane są przez wielu internautów. Informacja o show artystki w Polsce szybko rozeszła się wśród fanów. Bilety można było kupić w przedsprzedaży już w czwartek 2 lutego. Dostępne były dla klientów CitiHandlowy. Dzień później przedsprzedaż została otwarta dla klientów Ticketmaster. Ogólna sprzedaż rozpoczęła się 7 lutego. Wejściówki są do kupienia na ticketmaster.pl.

Beyoncé celebruje swoją seksualność na nowej płycie. Renaissance to odrodzenie muzyki dance w odważnym stylu [RECENZJA]

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY. Jakie ceny?

Cena biletów na koncert Beyonce w Polsce są już znana. Tak wygląda cennik:

  • Trybuny - od 161 do 519 złotych w zależności od miejsca
  • Gold Circle - 690 złotych
  • Płyta - 519 złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE