Barbara Pravi

i

Autor: FTV / JOÊL SAGET

Barbara Pravi wystąpi w Polsce! Kiedy odbędzie się koncert faworytki Eurowizji 2021?

2021-07-10 9:42

Jedną z uczestniczek tegorocznej Eurowizji była Barbara Pravi. Reprezentantka Francji od początku budziła we wszystkich pozytywne emocje i co ciekawe, od razu stała się faworytką muzycznego konkursu. Choć nie wygrała Eurowizji 2021 to jej kariera znacznie się rozkręciła i juz niedługo zaśpiewa dla Polaków. Kiedy dokładnie Barbara Pravi zawita do Polski? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Barbara Pravi w Polsce - to spełnienie marzeń wielu osób. Od Eurowizji 2021 minęło już trochę czasu, a emocje znacznie opadły. Tegoroczny konkurs pokazał prawdziwych i utalentowanych artystów, obok których nie dało się przejść obojętnie. W Rotterdamie zwycięzcą okazał się być zespół Maneskin, który reprezentował Włochy. Tuż za nimi na drugim miejscu triumfowała reprezentantka Włoch - Barbara Pravi. To właśnie ona, od początku była wielką faworytką Europejczyków, a jej delikatna piosenka Voile, oczarowała dosłownie wszystkich! Udział w Eurowizji zapewnił wokalistce rozpoznawalność, ale również sprawił, że jej kariera nabrała szybkiego tempa. Trasa koncertowa, autografy, powiększające się grono fanów w social mediach i nie tylko, to jej nowa rzeczywistość.

Jeszcze nie tak dawno, Barbara Pravi ogłosiła, że wyrusza w trasę koncertową. Polscy fani ogromnie liczyli na to, że wokalistka zgodzi się przyjechać do naszego kraju, jednak przez jakiś czas nic nie było na ten temat wiadomo. Teraz okazuje się, że Pravi zawita w Polskie strony i da nie tylko jednego koncertu, ale aż trzy!

Sonda
Barbara Pravi - wybierasz się na jej koncert?

Barbara Pravi w Polsce - koncert [DATA, BILETY]

To już pewne! Barbara Pravi, faworytka Eurovision Song Contest 2021 zagra aż trzy koncerty w Polsce dla swoich fanów. Wszystkie muzyczne wydarzenia zostały zaplanowane na pierwszą połowę 2022 roku, a dokładniej na luty. Koncertowy rozkład jazdy wygląda następująco:

  • Warszawa - 11.02.2022 - Palladium
  • Kraków - 12.02.2022 - Studio
  • Gdańsk 13.02.2022 - Stary Maneż

Bilety na koncert Barbary Pravi trafią do sprzedaży w poniedziałek 12 lipca 2021 roku o godzinie 10:00 na stronę www.followthestep.com. Z pewnością będzie to intensywna sprzedaż, ponieważ Pavi ma w naszym kraju wielu fanów, którzy po prostu ją kochają!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji