Koncerty

5 powodów, dla których warto kupić bilety na koncert Eda Sheerana we Wrocławiu

2024-07-13 11:21

Ed Sheeran zapowiedział kolejny koncert w Polsce. Już w wakacje 2025 roku wystąpi na stadionie we Wrocławiu. Choć artysta już kilka razy występował w naszym kraju, niektórzy wciąż nie wybrali się na jego występ. Dlaczego warto? Oto kilka powodów, dla których warto zdecydowanie się na zakup biletu na widowisko.

Ed Sheeran po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu. Choć wcześniej występował już w naszym kraju, nigdy wcześniej nie zdecydował się na występ w tym mieście. Na jego koncerty można było się wybrać do Warszawy lub Gdańska. Niedawno Ed ogłosił kolejne koncerty w ramach trasy koncertowej The Matematics Tour I na lisice znalazł się stadion Tarczyński Arena. Show odbędzie się 16 sierpnia 2025 roku. Dlaczego warto się na nie wybrać? Mamy dla was 5 powodów.

Ed Sheeran w Polsce 2025 - BILETY. Kiedy i gdzie kupić? Ceny wejściówek

Lokalizacja 

Jak już wspomnieliśmy, to będzie pierwszy koncert Eda Sheerana we Wrocławiu. To idealna okazja dla fanów z tego miasta i okolic, aby zobaczyć i usłyszeć piosenkarza po raz pierwszy. Jeśli mieszkasz w południowo-zachodniej części Polski, wieczór z Sheeranem będzie świetną rozrywką.

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Atmosfera 

Ed Sheeran już jest w gronie artystów, którzy wyprzedzali najwięcej koncertów w historii. Choć nie robi spektakularnych widowisk jak Beyoncé czy Lady Gaga, wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Powód? Edowi na koncertach udaje się stworzyć wyjątkową, magiczną atmosferę!

Ed kocha Polskę 

Nie jest tajemnicą, że Ed Sheeran bardzo lubi nasz kraj. Nie tylko przyjeżdża do nas na koncerty, ale także na wakacje. W związku z tym występ we Wrocławiu na pewno będzie dla niego frajdą i będzie miał świetny kontakt z publicznością.

Mnóstwo hitów 

Najważniejsza jest oczywiście muzyka. Ed Sheeran ma ich mnóstwo! W jego dyskografii można znaleźć kilkanaście piosenek, które podbijały polskie stacje radiowe. Nawet jeśli nie jest się wielkim fanem Eda, na pewno będzie to dobra zabawa do znanej muzyki.

Prezent idealny 

Koncert Eda Sheerana to też świetny pomysł na prezent. Z biletu na pewno ucieszy się córka, syn, żona czy przyjaciółka. To też idealne wydarzenie na romantyczną randkę!