Ed Sheeran

i

Autor: Mark Surridge / materiały prasowe Ed Sheeran znów w Polsce.

Koncerty

Ed Sheeran w Polsce 2025 - BILETY. Kiedy i gdzie kupić? Ceny wejściówek

2024-07-13 11:18

Ed Sheeran znowu w Polsce. Irlandzki wokalista ma w naszym kraju ogromne grono fanów i ogłosił kolejny koncert stadionowy. Tym, razem zagra we Wrocławiu. Zainteresowane osoby poszukują informacji o biletach. Gdzie i kiedy można je kupić? Ile kosztują? Oto najważniejsze informacje o wejściówkach na wydarzenie.

Ed Sheeran po raz kolejny wystąpi w Polsce. Popularny artysta jest aktualnie w trasie koncertowej The Matematics Tour, w ramach której wystąpi w Gdańsku latem 2024 roku. Zainteresowanie jego występami było jednak tak duże, że postanowił przedłużyć tournée i dodać kolejne daty. Tym samym dowiedzieliśmy się, że Ed zagra kolejny koncert w naszym kraju. Trzeba będzie na niego poczekać, ponieważ odbędzie się on dopiero w 2025 roku. Dokładna data to 16 sierpnia 2025. Choć gwiazdor już kilka razy występował w Polsce, po raz pierwszy zagra we Wrocławiu. Show odbędzie się na Tarczyński Arena. Co wiadomo o biletach? Mamy podstawowe informacje o zakupie wejściówek.

Najlepsze outfity na koncert Taylor Swift. Co założyć na The Eras Tour?

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ed Sheeran w Polsce 2025 - BILETY. Gdzie i kiedy kupić?

Wejściówki na koncert Eda Sheerana we Wrocławiu są do kupienia od środy, 10 lipca na stronie edsheeran.com. Sprzedaż rozpoczęła się o godzinie 9:00. Warto zdobyć bilet jak najszybciej, ponieważ może zabraknąć miejsc dla wszystkich chętnych.

Ed Sheeran w Polsce 2025 - BILETY. Jaka cena?

Ile kosztują bilety na koncert Eda Sheerana w 2025 roku? Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa dla fanów. Cennik jest znany. Koszt różni się w zależności od wybranego miejsca.

  • Płyta - 464 zł 
  • Trybuna - 514 zł 
  • Trybuna - 504 zł 
  • Trybuna - 474 zł 
  • Trybuna - 374 zł 
  • Trybuna - 284 zł